Přejít na výpis diskuzí

P. Diddy

OSOBNOST 31.12.2006 
101 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • markiz

    sorry melo to byt opacne *8*
  • miluju te lasko touzim po tobe?
  • čůrák

    chtěl zabít 2paca s notoriousem asi tři krát po něm vystřelili a ni bych se nedivila že oni ted jsou rádi že druhý pokus se jim povedl na 2paca kriplové nesnášim je zabili kinga rapu určitě
    • Re: čůrák

      Ani se Biggymu nedivim.Po tom co si Fupac dovoloval (Fupac je psáno záměrně!) vůči east side si nic jinýho nezasloužil.Myslel že na to má...neměl!Dnes už neexistuje témeř žádný významný raper který by reprezentoval west side.Ostatně co trosky jako The Game zmůžou proti hitmakerům jako jsou P.Diddy,Jay-Z,50cent s G-Unit,Papoose atd. West side...is no more!
      • mr_rapper

        Re: Re: čůrák

        ty si kokot nikdo nereprezentuje west coast?? co treba ice cube, dr dre, snoop dogg, nate dogg, bo warren g?? nic vo tom nevis tk se do toho neser a tupac byl nejlepsim a kdyby zil porad by best byl vole vubec nic vo tom nevis ses 13 lety decko ktery ani nevi ze ty songy od tupaca byli fat dobry proc ho teda chteli zabit a mozna ho zabili prawe oni protoze ty songy byli dobry kdyby to bylo neco jako v cesku supercrooo tk by se tomu jenom zasmali tupac daval do textu hodne pravdy a je to jeden z nejlepsich lyriku historie rapu a to vo necem svedci bo ne??
        • Re: Re: Re: čůrák

          Přesně tak, vždycky když je někdo opravdu dobrej tak ho zastřelej nebo se ho nějak zbavěj... W a E si to rozhádali mezi sebou uplně zbytečně.... ale pořád máme music a ta zůstává
          • Re: Re: Re: Re: čůrák

            Doporučuju shlídnout film Notorious. Biggie a Daddy 2Paca nepostrelili*13* , jen media si to kdysi preměnily ke svýmu pohledu a 2Pac si udělal z Biggiho nepřítele sám. http://www.youtube.com/watch?v=Y7yQ wQtSN7M
  • Roztomilej černoušek

    Je na totál k sežrání nejradši bych si ho vzala domů, tam už bych věděla co sním!!! *1*
  • markiz

    cus uz mi konecne muzes psat tolik veci se zmenilo za tu dobu co jsme si nepsali ale nechcese mi to psat az prijdem bude to nejlepsi pry ze se mozna stehujem ale nevim to jasne a hlavne to nikomu nerikej protoze to nevim jiste kiss kiss pozdravuj pro me vsechny mi jsme dostali znamky ja mam same 1 a 2 a dve 3 hajzl jeden ucitel mi dal co je nejhnusnejsi. s anglistiny a pracovani s drevami mi dala 3 protoze musim pomahat kaci tak to vsechno nestiham kaca se boji na ty masiny tak to musim za ni delat to je co a co ty a napis aspon jak se ma babicka a darina atd a co noveho kiss kiss
  • *5* *5* *5* *5*
  • market

    cus ja jsem taky zrovna ve skole a musim neco delat o planete nebo neco takovyho rekni irci zejsem ji vcera napsala tak at si to precte zatim cus a pozdravuj a kdy mi jeste napises
  • jak se mate co delate tak rekni irene ze si budeme psat na snoop dog ona vi proc tak ji to vyrit jo cus pozdravuj vsechny ja jsem vam napsala na mobil sms dostaly jste to nebo ne na strejdu stefana
  • Karin

    Ahoj Karin, tak tam jsi aj s Kačou? To musí být sranda co? A jaké je u vás počasí? Tady je zima jak na severním polu. Tak ten tvůj kluk má 17? A líbí se ti víc než Dalibor? Ted jsem ve škole a bolí mě celé tělo , protože jsem včera byla v tanečním. Napiš mi tvoje číslo jo s nezapomen. Když budu mít mobil tak ti napíšu.Ahoj měj se
  • markiz

    cus ja ti asi nebudu psat jako budu ale mame vypnuty pocitac a stehovali jsme se a uz jsnim nechodim a mam rada mojeho souseda a porad se mi diva do okna je sexy a je o mnoho starsi nez 17 a ma asi 30 a neco a je moc krasny cus cus kiss kiss

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit