Přejít na výpis diskuzí

P. Diddy

OSOBNOST 31.12.2006 
101 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • karinka

    Ahoj Karin já jsem ráda, že přijedete. Už v květnu? To jo. Ty máš dlouhé vlasy jo? Já už je mám taky trochu delší aspon mi to říkala babička. Ale jsem pořád malá. A s Daliborem ještě chodím. Víš on má dneska narozeniny, už má 16. Tak jako já. Karin nic mi nemusíš kupovat. Jinak už nevím co ti mám psát. Karin ty ještě to? Ty víš co né! Já ještě pořád. Tak zase budem, když budeme chodit do obchodu jo? Uvidíš bude sranda. Tak se měj krásně. Už se natebe těším. Jo? Karin jestli chceš tak půjdeme, já, ty a Dalibor k nám na zahradu, jestli budeš moct. Tak Ahoj.
  • Karinka

    Ahoj Karin. Zatím jsem nic od tebe nedostala, protože teta přijela včera. A já jsem dole u babičky ještě nebyla. A tak nevím jestli nějaké dopisy donesla. U nás je zrovna v tuto chvíli úplně horko. Asi 24 stupnů. A jak je u vás? Ted jsem ve škole a za chvíli jdu domů. Jo a to víš, že s tebou budu nejvíc. A na jak dlouho tu budete? Škoda, že tady nejste, jak my máme ty velké prazdniny. Mám tě pozdravit od mamky a všech.Hej normálně v sobotu máme vystoupení, takové trapné vystoupení jsem ještě neviděla. Kazí mi to pořád náladu. Když na to pomyslím. Ty jsi zase vyrostla že? Já vůbec né já jsem pořád stejná. Malá jsem tlustá jsem hnusná jsem. Tak já už musím ahoj.
  • markiz

    cau jak se mas ja nic moc celou dobu jenom testy delame ve skole jeste ze jsme prisli v tuto dobu domu jinak ja nevim co by jsem delala uz bych jsem to nemohla udelat a je to tesky jenom s anglictiny a matiky hlavne s angl.je teske jeste zitra a konec konecne pozdravuj dalibora a deliho cus kiss kiss
  • ahoj marketo karina o me mluvila
  • anka6959

    ahojky lidičky

    moc vás prosím nevíte někdo kdese dá stáhnout pásnička TELL ME featuring Christina Aguilera budu vám moc vděčná napište mi to když tak do vzkazů jo a je skvělej a za nejlepší rapery pokládám 2PACA JAY-Z P Diddy a možná Eminem
    • Re: ahojky lidičky

      napis mi na lidecko ja ti to reknu *1* *4* *5*
  • Karina

    Ahoj, promin že ti píšu tak pozdě. Pozdravuje tě Dalibor. A víš na co si budem psát? Třeba na Michael Jackon jak si říkala jo tak čau
  • market

    cus si tady mi teprve jdeme ve stredu do skoly mam ten mobil na vanoce ten ktery jsem chtela tak ti dam moje cislo 07757836533 tak zatim mejte se pozdravuj vsechny cus a napis mi
  • market

    jo a mam jeste narozeniny ve ctvrtek a chci dostat penize a jit do kina na 50 cent get rich or die tak se to jmenuje a rekni jak se ma babicka
  • Karin

    Ahoj Karinko, přeju ti všechno nejlepší k tvojim birthday. Doufám, že jsem to napsala dobře. Jestli jsme dostali SMS to nevím, ale zepám se. Mama říkala, že mi koupí mobil. Ale ona mluví a stejně nic, ale mě to nevadí. Pozdravuje tě Dalibor. A nevím kdy ti napíše, protože nemá čas. A do knihovny chodíme málo. Pozdravuj mi tam všechny. Já už končím. Jestli budu mít čas tak ti napíšu. Ahoj měj se dobře.
  • market

    a jeste vcera mely pakistani vanoce jsem jim par poprala doufam ze budes psat na usher a hadej se jo cus

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit