Přejít na výpis diskuzí

P. Diddy

OSOBNOST 31.12.2006 
101 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • markiz

    cus markiz dasena me sere a vsechno cte tak si budeme psat na neco jineho doufam ze jsem ti dala moje cislo. a zavolame si a tak to nebude vedet jo.co dalibor
  • Karinka

    Ahoj karin, to je velká škoda,že nepřijedeš. Jestli dojde ten pohled, tak ti taky pošlu pohled. Jo? S Daliborem ještě pořád chodím. Je to v poho. Ve škole jdeme vždycky o velké přestávce s kámoškama zakuřit, a potom smrdíme. Ha ha ha ha. A co ty jak ve škole? A na co si teda budeme psát? A ty chodíš s někým? Napiš mi jo já už musím končit. papa
  • markiz

    cus ja mam kluka neco takoveho on ma moje cislo ale on chtel jenom sex jeste dokonce mi nadaval treba mi zavolal v 4.00 kde si a ja kde si ty a on v parku prit okamzite a ja ale ja jdu do obchodu a on a prijdes do parku a ja ja nevim a on nevis jo a ja tak jo ale musim se prvni na jist domu a potom a on a to bude za jak dlouho a ja asi za hodinu a on ne za pul hodiny tak jsem rekla tak dobre prisla jsem pozde o hodinu v 5.00 a sla jsem do parku s dasou malou kacou a ja, a on nekam sel a ja kam jdes a on pockej me v parku a mi utikame pryc a on mi volal 3 krat a ja jsem to nezvedla a od te doby semnou nemluvi a skovava se odeme kdyz me uvidi tak to asi snim skoncim ale je pekny moc je mu 17 let a jeste se me ani neptal kolik mi je ja i vim kde bydli hned o jednu ulici stylll ne ale nebudu blba ze se necham ja se budu branit a muzu mit lepsi kluka.kiss kiss
  • markiz

    haloooooooooooooooooo
  • markiz

    cus ja se mam super vcera jsem zase snim byla bylo to dobry dal mi pusu a obejmul porad mi neda pokoj ja uz ani moc nezvedam mobil porad mi kupuje veci ale ja nic nechci a milionkrat mi koupil kredit vcera 10 liber na cz 500 i minule a porad neco dneska jsem snim nebyla mam se dobre ale moc ne mamka a tatka to vi ze mam nejakeho frajera a ze mi porad vola protoze porad chodim nahoru do pokoje a pustim pisnicky a oni to vi a ja ne ne dej te mi pokoj mi si splu skoro porad hadame spolu a jednou hezky ale to ja jsem na neho hnusna on ne jenom nekdy a uplne hezky semnou a jak se naseru tak on tez vypne mi mobil a potom mi zavola za hodinu proste takoveho kluka nikde neuvidis a vsechno ti reknu az prijdem a jedeme za 2 tydny vy chodite do skoly mi jeste ne mi jdeme az v pon. a zacali nam ve str.pred 2 tydnama super ne a az za 2 tydny zase prazdniny 2 tydny super chtela jsem jit snim na capucino ale nesli jsme
  • markiz

    cus jake byly velikonoce mi prijedeme v 9kvetna uz se na tebe nemuzu dockat budu doufat ze si me jenom budes vsimat nejvic a dostali jste muj pohled uz davno po tete jste dostali nase dopisy doufam ze jo a ze to nikdo necetl jenom ty jak se mas? ja nic moc ja jsem podle nalady i podle pocasi tak cus
  • kelly

    cau markiza jakto ze me vubec nepises.jak se mas. napis nekdy jo *8*
  • market

    cau ty mi nepises nebo nemas cas tak mi napis prosim ja se nudim tak zatim a ozvy se papa
  • market

    tak pis nebo se naseru prosim a pozdravuj vsechny
  • marketa

    market proc mi nepises ja se naseru a nebudu psat vubec ja pisu kazdy den a ty nic proc

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit