Přejít na výpis diskuzí

P. Diddy

OSOBNOST 31.12.2006 
101 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • markiz

    ja jsem se snim pohadala no teda on ma moje cislo ale mela jsem se setkat v parku a on rikal ze hned prijde a ja jsem utekla to kvuli dasi protoze ona rikala ze se musi podivat na jejiho tak jsme utekli a on mi volal asi 3 krat a ja jsem to nezveda protoze to po me chtel v parku a on je na me nasrany a stalo se to ve patek a od te doby se mnou nemluvi a nevola ani zavolat mu nemuzu protoze on vola na to co nemuzes volat ty to je blby a vis co se u nas stalo ve skole jak byly prazd... tak 1 kluk sel ke kamaradovi a on byl opili a zabil ho nozem a je ve vezeni na 4 mesice tak malo ze a ja ho znam on ma 15 jeho nejlepsi kamarad ho zabil a unas ve skole otom vsichni mluvi hunus ze. kiss kiss
  • Karinka

    Ahojky Karinko tak co jak se vede? A jak vůbec vypadá tan tvůj kořen?(kluk). A ty s ním chodíš nebo co? Jenom se ti líbí? A to je hrozné s tím klukem , a to fakt ty vogo to jsou tam takový zabijáci. To kdybych tam chodila na školu tak dopadnu stejně. To je hrůza a ty jsi ho znala? Byl pěkný a kolik mu bylo? Promin, že jsem nepsala já jsem zapomněla,že jsi píšeme na p. Diddy. Jo a babička už chodí už ji je lépe. A na jak dlouho asi přijedete? Tak mi něco dones jo? Zase si *5* jo? měj se dobře a napiš mi ještě už musím končit.
  • markiz

    mi nejdeme do cz protoze jenom mamka a nikolas jedou do cz ale stejne bych ti mohla neco koupit kdybys vedela jake veci mam same kabaty ruzove,jeden dlouhy jeden kratky proste moc veci tak bych ti mohla neco dat vit. jo a toho kluka znam jenom trosku
  • karinka

    cus karin ja ted musim richle psat po namam cas vis dallibor te pozdravuje. jak se tam mas s kacou je us velka nevim co psat cus cus napis nekdy
  • markiz

    cus konecne ti pisu ja nemam cas ti psat protoze jsem smim sousedem jak jsem rikala ze se mi libi tak snim neco jak chodim on mi koupil i veci ale reknu ti to vsechno az prijedem protoze mi jedeme do cz v kvetnu vim to jiste co chces aby jsem ti koupila ja mam uplne dlouhe vlasy vsichni rikaji ze jsem se zhescila ja tu moji historku tady nechci psat co kdyz si to nekdo precte nebo neco uz jsem snim byla venku 2 a dala jsem mu pusu a hodil mi do okna cokolady uz se mi o nem nechce moc mluvit tak cus a nerikej to nikomu a zeptej se babicky co chce protoze ja ty veci co budete chtit musim koupit nez prijedeme cus kiss kiss
  • všechno nejlepší k narozeninám p diddy *4*
  • markiz

    cus jsou dost novych zprav u nas a co uvas? mi jedeme v patek do cardif je to vedle londynu budeme tam bydlet je to hned u more a pry uplne velke mesto ja tam chci jit ale nechci kvuli swasonovi on rikal ze tam uz byl a chodi tam co 2 tyden tak by za mnou prisel tak to je pro me dobra zprava
  • Karin

    Ahojj karin jsi tam?
  • market

    to je trupka co?ja mam moc novych veci ale psat to prace nebudu to te musim videt uz se nemuzu dockat hned na jare prijedem cauky pozdravuj mojeho zlaticka babicku
  • In love

    krasavec *14* a jeho songy mi derou slzy do očí

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší