Přejít na výpis diskuzí

Paddy Kelly

OSOBNOST 31.12.2006 
398 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ahoj holky asi každá tady má stejnej osud od svého mládí je máme pořád rádi mě je letos už 30 a také je mám pořád v srdíčku..je to už 17let toto uteklo :-) Zajímalo by mě jak to teda vlastně je? - o tom jeho problému, klášteře atd jsem si už přečela dost článků,a poslechla jeho projev v Mid... mohu říct že i mě to dost sebralo, ale že by měl dojíd až k sebevraždě vždyď prominte, ale sebevražda je pro věřící děsná věc, ale na druhou stranu se nemůžeme divit žádné soukromí bolest ze smrti maminky se v něm držela celý život, rozepře se sourozenci že se hádali o majetek po smrti otce ho asi taky dost ranilo je to citlivý muž, ale na co jsem se to chtěla zeptat a slyšet váš názor - hlavně tedy co jsem si ted přečetla že je zamilovaný je to pravda ? A myslíte si že je to ta přítelkyně která mu umožnila jíd do kláštera, že na něho počkala? Co si o tom myslíte má tu přítelkyni .. jeslti je štastný jak jsem si tu přečela jasně že mu to přeji z celého srdce už jen svoje dítě ho naplní jen jsem tu chtěla napsat můj názor nemám si s kým o tom popovídat díky
    • Tak to netuším,jestli je to pořád jedna a ta samá přítelkyně, Pavlo. Kdo ví, ale i já mu přeju, aby byl šťastný, jsem taky fanynka Kelly Family a dodnes je poslouchám. A co se týče té víry, tak nejprve chtěl spáchat sebevraždu a potom uvěřil. Jako věřící už sebevraždu páchat nechtěl.
    • paddy kelly vystoupí 5.10.2013 v Plzni. Kupujte lístky, je jich ještě hodně, ať si nemyslí, že jsme na něj zapomněli
    • paddy kelly vystoupí 5.10.2013 v Plzni. Kupujte lístky, je jich ještě hodně, ať si nemyslí, že jsme na něj zapomněli
  • Paddy, jsi skvělej, byl jsi a vždycky budeš. Ty krátké vlasy ti moc sluší. Já tě prostě žeru a miluju tě na věky!!! *14* *14* *14* *14* *14*
  • Hele ale že v klipu An Angle na začátku zpívá Paddy? Mě kamarádka říkala že to není on že je to někdo jinej, ale já si myslím že to je on nebo se snad mýlím? Jak to tedy je?
    • ano,spival to Paddy,ale s Angelem se střidala Jasmina Angelovo dvojče ktera po uvešejněni klipu odešla studovat stejně jako Carolina a Paul kelly.Ona spivala volkaly.Kelly sourozencu je ale ve skutečnosti 14.Měla jsem o tom članek jak pochovavaly maminku,tak na nahrobni kamen všech 14 děti se podepsalo,je to tam napsano na kameni doted(Danny,Caroline,Kathy,Paul,Johny,Patricia,Jimmy,Joey,Barby,Paddy, Michaela,Maite,Angelo,Jasmina) PS:o Michaele se nemluvy protože umřela mala,byla nemaocna,byla Paddyho dvojče,Angelo je take z dvojčat.
      • :D to si delas prdel...uz jen podle zvastu a lži je mi jasný kdo jsi!!! Každopádně zadna Jasmina ani Michaela nikdy neexistovali tohle je jen vyplod tehle osoby...takže berte z rezervou...v klipu An Angel je Paddy a Angelo
    • Jasně že je to ON *3*
      • *3* Já to věděla ale děkuji za odpověď *4* *4* Kamarádka mě tím docela naštvala *15*
  • Happy Birthday. *15*
  • Happy birthday honey. You are so wonderful. *14* *14* *14*
  • Paddy se mi vždycky líbil a teď si ho i vážím je to bezva člověk a klobouk dolů *3* Je prostě úúúžasnýýý a závidím těm kdo se s ním setká *4*
  • Ahojky chystá se příští týden někdo na Paddyho na festival, *14* s kámoškou jedem *3*
  • Strašně bych se chtěla setkat s Paddym. On měl strašně zajímavý, nevšední život už od narození, na svůj věk toho zažil strašně moc. Zbožňuju ho. *14* *14* *14*
  • Ahoj... mám doma na prodej spoustu plakatu a fotek Kelly family... převážně Paddyho...:) kdyby měl někdo zájem ozvěte se na email... l.petka@seznam.cz děkuji...:)
  • Tak dámy a máme po ptákách.Paddy má přítelkyni,zmínil se o ní v dokumentu 16 května,který běžel na RTL.Halleluja! *1*
    • http://de.gloria.tv/?media=290523

      Steffen Hallaschka, Stern TV: "Už nejste sám, protože si uvědomujete Boží přítomnost...ale musím se indiskrétně zeptat, jak to vypadá po jiné stránce? Jste pořád ještě single, nebo se mezitím objevila nějaká žena...plánujete už svou vlastní malou Kelly Family?"
      Paddy (smích): "Takové otázky bych očekával spíš v Bravo TV, ale fajn, klidně se můžete ptát..." (smích)
      Steffen Hallaschka, Stern TV: "Ale dosud mi to šlo dobře, ne?" (smích)
      Paddy: "Nebylo to špatný!" (smích) "Je to skutečně tak, že mě už před delším časem uchvátila jedna výjimečná žena...jinými slovy, že jsem zamilovaný...a jsme velmi šťastní, ale kdo to je, to říkat nebudu."
      Steffen Hallaschka, Stern TV: "To jsem ani nemyslel, že bych to konkrétně chtěl vědět, takhle mi to úplně stačí, vidět vás dnes večer šťastného. A ve skutečnosti se ve vašem novém životě stalo ještě mnohem víc, než šestiletý pobyt v klášteře a tajemná žena - cestoval jste po Africe, mnoho jste tam zažil, o čem bych rád ještě mluvil, když budete mít chuť se tady příští středu znovu setkat...?"

      Paddy: "Moc rád."
    • na jednu stranu škoda, na druhou stranu mu to moc přeju. Hlavně, aby byl šťastný a spokojený. *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit