Přejít na výpis diskuzí

Paddy Kelly

OSOBNOST 31.12.2006 
398 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • A s těmi krátkými vlasy se mi líbí snad ještě víc než s dlouhými. Paddy, jsi nepřekonatelný. *14* *14* *5* *14* *3* *5*
  • pro Miskapori: nejsi sama,kdo to tak cítí,mě je 27 a když byli Kelly Family svého času dost populární,taky jsem zbožňovala Paddyho a za ta léta se toho moc nezměnilo,doteď mám doma schované všechny kazety s jejich písničkami a ráda si je znova pouštím,pro mě jsou tady napořád,nemůžu sice říct,že by to byla nyní moje nejoblíbenější kapela,ale mám je pořád strašně moc ráda,dokonce mám i schované všechny ty blbůstky z Brava,jako např. přívěšky s jeho obrázkem atd. Já doteď miluju písničku Nanana,kterou zpívá Jimmy. Oni jsou prostě nepřekonatelní. Taky Paddymu přeju, aby byl v pohodě a aby vždy dělal jen to, co ho baví. Mimochodem, myslím, že je to pořád krásnej kluk, i když se nechal ostříhat. KELLY FAMILY FOREVER.
  • Už to není ten starý Paddy co býval *13*
  • www.kellyfamily-obchudek.blog.cz
    Jarní slevy na cokoliv s KF! Každý fanoušek KF srdečně vítán *2*
  • Čaute nemá někdo chuť zajet si 5.6 na jeho koncert do Chemnitzu?Samotný se mi tam nechce a myslím že by mohla bejt sranda nejenom na koncertě:D
    • Ahojky,s kámoškou jedem,pokud budeš chtít písni na mail,máme místo v autě *3* berunicek@seznam.cz
  • Ahoj, hledám někoho, kdo by se přidal v dubnu do Blois na Paques en Octaves. Určitě by byla cesta veselejší *3*
    • ahoj, já tam jedu, a jak tam jedeš?já si zařizuji již cestu.kdyžtak napiš a mejla : smajkis@seznam.cz *3*
  • Jen mi přijde, že se z toho všeho trochu zbláznil...mě by hráblo.. *7*
  • *14* ou yes *3*
  • ahojky lidi,od svých 14 ti let jsem byla fanynkou Kelly´s a milovala jsem Paddyho.Byla jsem asi na 4 koncertech.Můj poslední koncert byl v roce 1998,chtěla bych vědět jestli nebude vystupovat v ČR.Nevíte to někdo??Dnes je mi 28 let a po té dlouhé době jsem si pustila jeho písničky,četla jsem si životopis,dívala jsem se na fotky a neudržela jsem se slzám.Je to neuvěřitelné ačkoliv mám už svou rodinu Paddymu stále patří velký kus mého srdce.Myslela jsem si,že už je to za mnou.Ale když slyším jeho hlas svírá se mi žaludek jako tenkrát co mi bylo 15 let.Nejsem blázen,on je prostě kouzelný a neodolatelný a tak dokonalý.Tak strašně moc si přeji,aby byl v pohodě a šťastný.
    • Paddy má Prahu ve svých plánech s turném Eurosárium, podle informací po vystoupení v Paříži v březnu, by to mělo být v tomto roce, ale je to nejisté, spíše se bude muset za ním cestovat, např. v dubnu, kdy bude vystupovat ve Francii. V jeho životě došlo za poslední rok k velkým změnám, je plně oddán Bohu, Ježíši Kristu a Panně Marii a v tomto duchu si plánuje svoje vystoupení, a zatím se objevuje v místech, kde je víra mezi lidmi silná, Česko je nejvíce ateisticky založená země v Evropě a těžko říct jestli opravdu ji navštíví. Velký vliv na jeho akce má církev, kterou Paddy pro kterou v jejím zájmu pracuje, jako je šíření víry a získání nových věřících, tomu podřídil celý svůj život a k běžnému životu smrtelníka má velmi daleko. Tráví hodiny v modlitbách a v rozjímání, praktikuje různé náboženské rituály, jako půsty, trvale se stal vegetariánem, jí velmi skromně a málo, což je důvodem zřejmě jeho anémie, kvůli které musel údajně odejít z kláštera, také jeho hubenost je připisovaná těmto půstům a stravě. Oddal se zcela lásce Boha a je přesvědčen, že Bůh ho miluje a proto netouží po lidské lásce a běžném životě, tvrdí že s Boží přítomností má život nejvíce naplněný a věří, že nic jiného v životě nepotřebuje, s tímto myšlením je zřejmě dalek tomu aby navázal vztah se ženou. Dobře se cítí jen ve společnosti věřících lidí a fans se vyhýbá, v prosinci při Vánočních koncertech nelibě nesl chování fans, jako za dob slávy KF a po koncertech okamžitě odjíždí a vyhýbá se jakémukoliv kontaktu a veřejně prohlásil, že již nikdy nebude dávat autogramy, fans tedy zatím moc nadějí nemají. Tvrdí, že je za svým životem spokojený a velmi šťastný, tak nezbývá než věřit, že říká pravdu, navíc se dává za příklad jiným a nabádá lidi, aby ho následovali a přijali Boží lásku.
      • Ahoj Magdo, tak napiš, kdyby jsi věděla něco o koncertě v ČR.ahoj *3*
  • ahojte mam na predaj svoju dlhorocnu zbierku Kelly Family asi z pred 10-12r nalepky karticky plagaty fotky tetovacky....a vsetko mozne co len moze byt hlavne z nem. brav, poplife,popcorn,street life....0907505924

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit