Přejít na výpis diskuzí

Paolo Villaggio

OSOBNOST 31.12.2006 
43 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • RIP,  odpočívejte v klidu, Obrovské díky za Huga Fantozziho ....

  • max123verca
    vsechno nejlepsi *4*
  • kirushka97
    Všechno nejlepší :)))
  • rehak.miroslav.9
    jazdim na kamione v rakusku...a vzdy ked my je uz dlho v robote a dlhu cestu pred sebov ...vzdy si pustim nejaky diel od fantozziho a hnet je zivot krajsi...paoblo villlaggio je proste jedinecny komik ...v kazdom smere.. *1*
  • Vse schvaluji.Take ho mam rad.Skvely herec a clovek.
  • On je nejlepšíí hlavně jako Fantozzi .. :D :D :D tohle si pustte když budete mít špatnou náladu .. hled vá bude líp
    • přesně tak
  • Jsem jen KAMIOŇÁK. Jeho komedyje jsou skvělý. A navíc je to na tento druh umění opravdu ODBORNÍK. Což ukázal a dokázal celému světu a všem světovým POROTÁM, KRYTYKŮM a všem nám divákům. Jak čtete, = je to zpěvák, muzikant, tanečník, pan HEREC, producent, režisér, a pan učitel následovníků této profese. PAOLO nám všem svou prací pomáhá zapomenout na špatnosti denní špatné reality co nám vytváří naše vláda.Prostě zlý politici kteří myslí jen na sebe a své rodiny a né na své živitele což jsme my. Při pracovních toulkách po zahraničí s kamionem si chodím i nakupovat a v jednom obchodě v ITÁLI se koukám na povědomého pána. ( Kdo to je že já ho znám? ) No nic. Vracel jsem kolečkový košík na řetízek do řady a on stál zamnou a čekal. Uvolnil jsem mu místo a furt mi vrtalo hlavou jak a odkud toho PÁNA znám? Vždyť jsem ČECH a koho mi připomíná tvář toho člověka v ITÁLII ? Ano Vážení. Byl to starý PAOLO VILLÁGGIO. Byl si jen normálně nakoupit. Je to taky jen člověk. Z důvodu mého povolání musím umět i světové jazyky a tak jsem s PAOLOEM mluvil. Je to starší pán a upozorňuju Vás čeští lidé, výborný člověk i v "civilu". Hmotně i inteligencí na to 100% má. Ale mluvíte sním jako s obyčejným civilistou. A on se k Vám taky tak chová. Prostě SKVĚLÝ UMĚLEC a ČLOVĚK. Berte to v potaz. PTÁK. Pro případ můj E-mail = marektruck1@seznam.cz
    • možná umíš cizý jazyky, ale nauč se prosím česky
      • tomas. Jsi pro legraci. Víme, že jsi. Ale ať jsi jaký si. Celý svůj život s tím svým problémem bojuješ a budeš bojovat dál. Díky za to, že takových jako jsi ty je minimum. Ale přes to ti řeknu jen to. Hoň si své „tryko“ a tvé malé „ IQ“ k tobě rovným. Tam jsi KING. Né však v příspěvcích lidí, kteří o něčem hodnotném hovoří s jinými. Zkus také krom ČEŠTINY, kterou bez PC neovládáš zkusit ovládnout cizí jazyk bez PC a bez PC i ČEŠTINU. Pak se zapoj do diskuze mezi nás.
  • Je fakt skvělej.
  • Zdravím vsechny fandy Fantozziho ze vsemi moc souhlasim je to skvely herec a komik jen mam obavy,ze uz se takovy nenajde.Koukame na nej skoro denně *1*
  • Jestli se chcete JÓÓÓ pobavit,doporučuji Robinson jr.,tam Paolo akceluje coby trocečník,něco nezkutečného !!!! Ale problém je ,že nevím kde to stáhnout.Mě se to povedlo natočit ještě na VHS na německém programu ZDF

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit