Přejít na výpis diskuzí

Paolo Villaggio

OSOBNOST 31.12.2006 
43 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Paolo byl pro mě ten nejlepšííííí už při prvním shlednutí jediného filmu Bláznivá komedie 2.A ta jela dokola a dokola,pak sem poznavala jiné filmy a je prostě kádr.Nestalo se mi ještě nikdy,aby film,který jsem ještě neviděla,mě rozesmál už v úvodních titulcích. Jenom u těch jeho to jde. Už jen vidím v časopise že má sním byt film,tak už se řežu. Ten jeho jazyk ven,ty pohyby,ten běh.... No Coment. Jen mě mrzí že ještě mooooc filmu sem neměla šanci vidět.
  • Hledam film

    Kdyz nemuze hora k mohamedovy tak musi mohamed k hore,nebo tak nako to bylo..tahle hlaska je z jednoho jeho filmu,jedna se o starsi film...v jednu chvily pracuje na benzince..nevite nekdo jak se ten film jmenuje??
    • Re: Hledam film

      Bláznivá komedie 2.
  • Jan

    Chci se zeptat nevite jak se to jmenovalo hned od začatku šla holka a vzdau jel machr na kole či motorce a řekl čau krasko a ona se otočila a byla oškliva ale ona šla do oblibeneho rockera takže nepamatuju si nazev.snad někdo z vas pamatuje
    • kiss.miss

      Re: Jan

      Pan účetní opět zasahuje
  • Happy B-Day

    Vše nej :D
    Je to nejlepší herec na světě :D
  • Je největší

    Přesně tak, Paolo Villaggio je pán herec a jeden z nejlepších komiků na světě. Společně z ostatními Italskými herci kteří s ním vlastně zestárli v těch nenapodobitelných dílech Fatozzi se mu podařilo natočit fantastickým způsobem celý život obyčejného chlápka s obyčejnými zvyky na kterého se lepí smůla všude kde se dá v takovém komickém podání že člověka pak běžné starosti a nezdary přestanou trapit. :-) Někdy se může zdát některé gagy jsou ve všech dílech stejné ale to je právě záměr celého toho filmového projektu ukázat že život je vlastně velice jednoduchý a opakující se stále dokola.To jen lidi dělaj všechno složitě.
    *3*
  • POZDRAVY

    PAULO ,
    posílám mnoho srdečných pozdravů!!! Díky, že si se narodil! Humor s Tebou ve filmech, kde hraješ je neokoukatelný !!!
    Jiří
    *1* *3* *15* *3* *15* *5* *15* *3* *15* *3* *1* *13* *5* *13* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15*
    • Re: POZDRAVY

      Souhlasím.Asi jste taky jeho velký fanda a proto bych vás chtěla požádat,jestli by jste mi mohl pomoct si vzpomenout,jak se jmenoval díl,kdy Pína a Fantozzi jdou navštívit dceru,která jim ani neotevře dveře,jen po nimi podstrčí inkaso.Když Pína a Fantozzi odchází a jsou pod schody,jejich dcera otevře dveře,zavolá na ně mami,tati,ti dva si myslí,že je přece jen pozve dál,ale milá dcerunka jen dopoví.....a kde jsou větrníčky.Pokud by jste věděl o který díl jde byla bych moc ráda,kdyby jste mi jeho název napsal na mail naucmeverit@seznam.cz,děkuji
      • Ten dil se tady v Italii jmenuje Fantozzi va paradiso,vcera to zrovna davali.Jelikoz je 40 vyroci ,tak tu bezi vsechny dily.
  • Paolo Villagio

    *1* Tento vynikající italský komik dokáže vždy spolehlivě pobavit naší rodinu.Škoda,že takovýchto skvělých komiků není víc.Na jeho filmy se dá stále dívat i přes to že jde doba dopředu. *15*
  • Rag.Paolo

    Tento skvělý herec mě bavil už za dob temného
    komunizmu .Jeho gestikulace vždy nezaměnitelně diváka pobaví
    a rozesměje až k pláči.Jsou komické situace které jsou navlas stejné
    ale přesto že jsou stejné jsou nezaměnitelné.Bez těchto gagů by to nebyl
    Ten Paolo Villaggio…
    *1*
  • belisauria

    přání

    Pan Villagio to má prostě v paži.... A protože má dnes narozeniny, přeji mu pevné zdraví a nám všem ještě pár filmů ve kterých nás pan účetní donutí brečet smíchy!
  • xD

    *15* z něho prostě nemůžu ... je to mistr!
    • Re: xD

      ako sa wolá tn fim s týmto hersom čo sa v nom pomýli a namiesto canady letí do japonska ?
      • Re: Re: xD

        Banzai

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit