Přejít na výpis diskuzí

Paolo Villaggio

OSOBNOST 31.12.2006 
43 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • vendi

    :))

    Paolo je super *1* *15* *14* *3*
  • Humor

    Jeho filmy jsou nabité humorem a proto se mi tak líbí.Nejvíce se mi líbí Paolo jako Pan účetní.Tam opravdu zaválel.Jeho komedie jsou super do letních dnů.
  • Je nejlepší na světě DO TOHO PAOLO

    Jseš nejlepší na světě.
    • Re: Je nejlepší na světě DO TOHO PAOLO

      *3* *14* *4* *10* *7* *14* *5* *9* *3* *1* *1* *9* *9* *13* *5* *4* *5* *15* *8* *16* *8* Jseš nejlepší na světě PAOLO
  • nejlepší italsky komik všech dob

    Paolo je nejlepší italsky komik všech dob.Ne nadarmo byl v roce 1992 oceněn na celoživotní přínos pro italskou kinematografii.Je to fakt borec.Mám ho rád.Myslím,že je svym způsobem nepřekonatelny.Takovy herec,jakym je Villaiggio,se rodi snad jednou za 50.let.Ne-li více.Mám rád jeho střeštěné komedie.Mám jich už doma spousty díky tomu,že teď vycházejí dvd-čka pod značkama různych deníků.Za ty kačky se to oplatí kupovat *3*
    • Re: nejlepší italsky komik všech dob

      A pro zajímavost se Paolo Villaggio narodil také 31.12.,-stejně jako Anthony Hopkins-hold oboum daly sudičky do kolébky talent pro herectví *4*
      akorát by mě zajímalo,čím vynikalo Paolovo dvojče,..pocházel totiž z dvojčat.
      ...senza precedenti comico !! *4* *14* *8* *1* ciao tutti *3*
  • johnyx

    Filmy

    Když koukám kolik filmů Paolo natočil a já vlastně viděl jenom Fantozziho,tak se chci zeptat jestli někdo viděl i ty ostatní,a jestli vyšli taky u nás s českým dabingem *3*
  • Miláček Ugo Fantozzi

    Mám spoustu italských přátel v pokročilém věku a na otázku,kde zrovna žije můj oblíbenec se mi tomu nechtělo vůbec věřit.Krátaje ono místo,kde si užívá svou penzi.
    • Re: Miláček Ugo Fantozzi

      Kde to je? *4*
    • Re:

      Je to nej nej nej lepší herec všech dob je opravdu skvěly a všechny role zahrál uchvatně paolo vedeee *15* *15* *15* *15*
  • PORADTE

    KDYSI JSEM VIDĚL V KINĚ FILM,KDE PAOLO HRÁL NĚJAKÉHO ZÁMECKEHO PANA A HAZEL ŽEBRAKUM ROZŽHAVENE MINCE.NEVÍTE JAK SE FILM JMENOVAL,DÍKY
    • Re: PORADTE

      Markýz del Grilo
      • Re: Re: PORADTE

        Děkuji za radu-určitě to je ono,ale prosím tě nevíš kde bych to stáhnul v češtině nebo s titulky.DÍKY předem
        • Re: Re: Re: PORADTE

          Ulozto.cz

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit