Přejít na výpis diskuzí

Paul Wesley

OSOBNOST 9.10.2008 
1032 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mrs.Wesley
    Správně a c je les
  • Ahoj stefbelvamp
    miluju tvoje komentáře:D když si představim tebe vidím Stefana:)*14*
  • Mrs.Wesley
    Je mi líto že se k tobě Stamonka zachovala tak hrubě:((vypadáš simpaticky:DDDDDDp
  • Mrs.Wesley
    Tohle je náš oblíbený smajlík že????????:D
  • Mrs.Wesley
    Nevíš jak to dopadne jestli Klaus umře nebo neeeeee????:D
  • StefBelVamp
    Ale jako evil Stefan je sexy :DDDDDD
  • Mrs.Wesley
    Stefan je v TVD ve 3.řadě chudák protože ho Klaus ovládne díky němu ztratí svoji lidskost bojí se o Damona a Elenu řeší nějaký problémy a když vyřeší jeden problém tak na něj zase vybafte s něčím jiným..lituju ho všichni ho trápí:((
  • A moc moc moc moc moc moc moc moc moc se omlouvám za tu blbou srandu asi tě to hodně urazilo...
  • Díky Stefbelvamp ty jsi opravdu jako Stefan Salvatore taky takovej Zastávající se anděl:-)
  • StefBelVamp
    Neházejte Stemonku přes palubu třeba nám čas ukáže se už bude OK a že to třeba byla jen Blbá sranda což se stává i v lepších skupinách :DDDD
  • StefBelVamp
    Souhlasím Paul is so sexy
  • StefBelVamp
    A Stefan ostatní mne nezajímá :DDDDD ale b je Damon :DDD a
  • StefBelVamp
    Tak první otázka je nejistá zatím sice Damona ale co když Elena zase vytáhne to své já nevím co cítím :DDDD Seriál ještě nezkončil a Malacha neznám není to něco z knihy ????????
  • Mrs.Wesley
    No vidíte že to jde!!!už to je 151.největší klub!!!!Prosím doporučujte Paula!!!!!PLEASE!!!!!!
  • Mrs.Wesley
    Ježíš to by bylo skvělý.....
  • terynka10
    proč nejsou upíři deníky aji o víkendu??????????????? *7* *7* *7*
  • Já sem si z vás jen chtěla udělat prču!!!!!!*2**2**3**4*
  • Mrs.Wesley
    A víte co???máme komentovat Stefana ne nějakou blbou Damonu
  • Mrs.Wesley
    Já si prostě nemůžu pomoct musím popsat každou částečku jeho kouzelného těla...
    Jeho jasné pronikavé zelené oči jako luční tráva,jeho nádherně tvarovaný obličej je tak krásný když se směje*14**14*,jeho krásné hladké lískooříškově hnědé vlasy které se tak krásně vlní ve větru,jeho smyslné rty které bych nejraději políbila,*14*jeho mohutné paže*14**14**14* kdyby mě každý den objímali bláznila bych štěstím*14**14*jeho nepřectavitelně sexxxxy těloo*14**14*ty bochánky na jeho bříšku:-)a ještě kdyby na mě každý den mluvil jeho překrásným andělským hlasem z TVD mohla bych se mu svěřit s každým problémem a říkat mu každý den jakej je krásnýý *14**14**14**14**14* a ještě kdyby opravdu byl upírem...to bych byla tak tak tak šťastná!!!!OMG já ho chci já ho chci já se zblázním z té lásky k němu já asi umřu jestli se s ním nikdy v životě nesetkám..já ho miluju tak jako nikoho před tím opravdu má láska k němu je tak silná jako Romeo a Julie chci ho já ho miluju miluju miluju miluju miluju miluju miluju!!!!!!*14**14**14*já budu asi bulet......miluju ho tak strašně!!!!!!!!!!*14**14**14**14*chci ho každý den líbat a objímat moc mě to chybí nestačí mi jen plakát co ho má nahradit.....já chci jeho jenom jeho nikoho jiný ho na světě a štve mě že až se s ním setkám tak jemu bude přes 60 třeba!!!búúúú*13**13**13**13**13**14**14**14**14**14**14*
  • No jasně damonko myslíš ze ti to zbastime..to ses pekne spletla..hraješ to tady na nás :P.
    Chces abysme ti to odpustili ale já ti něco řeknu. ANI ZA ZLATÝ PRASE :P:P:P ti nevěřím a neodpustím

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit