Přejít na výpis diskuzí

Paul Wesley

OSOBNOST 9.10.2008 
1032 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • terynka10
    mě se prostě nepřestane líbit <3 <3 <3 <3 *14* *14*
  • He is cute ánd I knoe thát he is 31 :) *14* *14* *14* ánd he would be weáring the NINÁ ánd PÁUL *14* ♥
  • Stefan je jako princ z pohádky..ty jeho bicepsy to jeho sexyyyyy tělo je tak slááááaadkýýýýýý!!!!!já ho prooosteeee žerrrrruuuuuuuuu!!!Žeru ho tak že se mi ty účka ani nevejdou na řádek:-):-))))))))))))):):)
  • terynka10
    proč je tak krásný <3 <3 ??????????? *14* *14* *14* *14* *14* *15* *15* *15* *15* *15*
  • terynka10
    áááá a to jeho tělo ta vánočka a homutné ruce *14* *14* *14* *3* *3* *3* *3* *3* *2* *2* *2* *15* *15* *15* *5* *5* *4* *4* *4* *4* *1* *1* *1* miláček můj :-* :-* :-* :-*
  • Hele ty jedna kopírko Proč se jmenuje s stejně jako já to já sem vampirka ne ty!!!!!:-(
  • Čorky jedny!!!!!!vy pindy co to tady píšete za hovadiny???probíhá jak se vám může líbit stefan? Je hnusnej slizkej a posranej!!!!!Pičus jeden pjebanej!!!!!Pičo more mio!!!!vypadněte odsud Paul ať tajně do pr...víte kam!!! haaaaaaaa!!!!;-)
  • Ahoj,
    Paul Wesley(Můj Paulíček) je moc moc a moc hezkej je sexy a ty z vás které viděly jeho bicepsy musíte mi dát za pravdu:JE TO KUS CHLAPA!!!!!:-):-)miluju ho každý den pravidelně sleduju vampire diaries jinak by mě to asi zabilo kdybych ho neviděla:-)on je můj idol Je rostomilej a sladký!!!Že jo????Miluju ho!!!A kámoším se s ním na Twitteru takže bacha jestli tady o něm bude někdo psát něco hnusnýho a bude ho tady zesměšňovat:nápisů mu to!!!!!!!!Je moc a moc hezkej a jeho Twitter je Paul weasley@gmail.com Čaukis!!!!!
  • Tak heléé lidičkýýý!!!!!Vy slizáci co se tady celém den nudíte a neďěláte nic jiný ho než pomlouváte Stefana tak laskavě jděte někam tohle je stránka pro stefanovce a ne pro ianovce!!!!!!!vypadnete!!!!
  • terynka10
    nevím blbí co !!!!!!!!!!!!!!!!! *7*
  • terynka10
    máš pravdu !!!!!!!!!!!!!!!!!
  • terynka10
    já nevím jak se tomu vyhnout paul je prostě sexyyyyy a hezkej tomu se nedá ubránit *14* *14* *14* *14* *14* *3* *3* *3* *3* *4* *4* *4* *4* *3* *3* *3* *3*
  • bellathor1996
    Hele už mě všichni štvete: ty který maj rádi Iana tak ať si lezou k němu
    a kdo Paula tak zase lezou sem jak jednoduchý
  • bellathor1996
    bohužel en rozejdou se *9* *9* *9* *9*
  • terynka10
    to máš velkou pravdu ale lan je taky hezkej ale ja paula prostě žeru *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* :-* :-* :-*
  • terynka10
    i love you *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* miluji ho je tak krásný :-* :-* :-* *3* *3* *3*
  • bellathor1996
    nn měli by se rozejít
  • bellathor1996
    Přesně Ian je slizkej a Paul je miláček ♥♥♥
  • Tak jo teď mě všichni poslouchejte:Paul je sexy a strašně hezkej. A vy kteří máte rádi fuj Iana sem nechoďte a nekritizujte tady laskavě našeho Stefana!!!!!!kdyby tak věděl co tady o něm píšete!!!!!!!!!
  • takový sice zrovna moc není,ale supr video http://www.youtube.com/watch?v=NZD_JKrunKc *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit