Přejít na výpis diskuzí

Paul Wesley

OSOBNOST 9.10.2008 
1032 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • StefBelVamp
    No nevím jestli chodí z Phone, ale Nina a Ian se přeci rozešli, vždyť Nina už stihla dovádět z nějakým jiným amantem, nic proti ní, nevidím do důvodu proč se rozešli, ale už spolu nechodí.
  • StefBelVamp
    Navždy ne v 5 sérii která běží teď je Elena z Damonem
  • Stefan je sexyyy!!!Já ho prostě žeru!!!!
  • Bude v upířích denících spolu chodit elena a stefan navždy i přes damona a rebbekah?odpověste prosím *4*
  • nebavte se tu o koních, hlavní priorita je Paul :O Ps: nádherně mluví česky :3
  • bellathor1996
    je hezkej a v upířích denících ještě líp *14* *14* *14*
  • nina a iane jsou spolu,paul se rozvedl ale nechodi s Phone!!!
  • podla mna nieco spolu maju..tych naznakov je uz pomerne vela..minuly tyzden vraj boli spolu videni v NY a dnes je ona zase v ATL..a este som toho cital viac
  • zajímalo by mě kdo a jak přišel na to, že spolu Paul a Phoebe chodí...NECHODÍ!
  • demisalvatore
    Rozvodu Paula s Torrey je mi fakt líto, ale to, že by měl Paul něco s Ninou těžce pochybuju. To si zase nějaký fajn bulvár něco pěkného vymyslel. Dobsley nemá moc šanci ne přežití:D
  • Vztahy herců ze seriálu Upíří deníky (VampireDiaries, 2009 - dosud) letos procházejí zatěžkávací zkouškou. V květnu se rozešel pár Ian Somerhalder (35) s Ninou Dobrev (24) a nyní zažívá krach manželství dalších z herců slavného seriálu, který se v říjnu vrací na obrazovky s již pátou sérií - Paul Wesley. Mluvčí páru oznámil, že Paul a Torrey se dohodli na rozvodu a i nadále zůstávají přáteli. „Z lásky se stalo přátelství. Rozchod byl nevyhnutelný,“ svěřil magazínu People.com jeden z blízkých přátel páru a dodal: „Myslím, že rozhodující bylo, že Torrey chce žít jinak.“ V souvislosti s touto zprávou se ihned vyrojily spekulace, že Paul se v poslední době při natáčení až příliš sblížil se svou seriálovou kolegyní Ninou Dobrev.
  • On se rozešel s jeho manželkou a teprve tento měsíc pání *1*
  • presne tak *14* *
  • presne tak mi si paula nedame !!!
  • presne :-D škoda , že nechodí a presne je strašne pekny!! :-D
  • ja suhlasim paul je pekný , a super herec takže neviem čo k tomu dodat... *1* *14* *5*
  • buffy98
    je pravda, že Paul a Nina spolu nechodili, akorát se říkalo, že spolu něco mají...ale Paul a Torrey se opravdu rozvádějí :( potvrdil to i Torreyin otec
  • Čau lidičky,
    když si procházím některé příspěvky, tak se u toho řechtám jako kůň. Paula mám asi z herců nejradši. Je hezký, vtipný a umí hrát což se moc nevidí.:D Stojím za příspěvkem Veronici a myslím si, že to velmi vystihla. Není k tomu co dodat
    P.s. Ianovky- Nepomlouvejte nám Paula.:D
  • S tou ninou dobrev mas pravdu ze spolu nechodili ale s torrey jsou rozvedeni ja to cetla
  • By mě zajímalo kdo vložil na profil Nině Dobrev a Paulovi Wesleymu, že spolu někdy chodili. Nechodili! A s Torrey DeVitto se nerozvedli. Pořád jsou manželé.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit