Přejít na výpis diskuzí

Paul Wesley

OSOBNOST 9.10.2008 
1032 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mrs.Wesley
    Já Stefana v TVD tak obdivuju ale zároveň strašně lituju protože madam gilbertová ho nejdříve strašně miluje a potom když mu Klaus sebral jeho lidskost tak ho kliďánko nechá na holičkách jestli se už nikdy nevrátí starý stefan.No a ještě se s ním kliďánko vyspí a on pro ni dělá co ji na očích vidí....a stefan za nic nemůže!!!to Klaus mu tohle způsobil!!!!no a potom bác líbá se s Damonem jako kdyby Chudáka Stefana nikdy neznala...narukuje s tím svým já nevím co cítím...a proto ji tak strašně nenávidím..vždyť jim to spolu tak moc moc sluší!!
  • Hale Mrs.Wesley mam taky rada upíří deníky ale nedavej to na další osobnosti PROSÍM.Předem Díky
    • Mrs.Wesley
      Proč chci nahnat fandy aby tento fanklub neztrozkotal až na 160.místě takže musím říci ne bohužel..
  • Mrs.Wesley
    Bože
  • Mrs.Wesley
    Víte co možná budu mít????
    Povlečení se Stefanem!!!!:D*14*
  • Mrs.Wesley
    Ty sprostá zamindrákovaná nulo!!!!Jen celém den sedíš u bedny a pomlouváš všechny fajn Lidičky. Ty Pi*o a vím že jsi to ty Damonko schováváš se za nějakou Ritu*16**16*ale to ti teda moc nepomůže!!!!!
    • No jasan kdo asi jinej by sem psal takové ohavnosti...to je jenom moje specialita!!!!:)*14**13*
  • Víte co????
    Nic!!!miluju Stefana:D:d
  • Mrs.Wesley
    Já nevím co na něm obdivují více...jestli to jeho neuvěřitelné sexy tělo nebo ten sebevědomý dokonalý obličej...*14**14*
  • Mrs.Wesley
    A ještě jedno:
    Zadejte the vampire diaries-stefan a elena-"love a fight"
    • Mrs.Wesley
      Je to fakt bomba!!!!*14*
  • Mrs.Wesley
    Jo a musíte zkouknout toto video:
    Na YouTube zadejte:
    Vampire diaries Paul Wesley nina dobrev stefan Elena YouTube a čučte!!!je to boží:Dvypadají tam jako když jsou ožralí ale v po ho please skoukněte to!!nevím jak se sem dává odkaz tak vám jen píšu jak to tam máte napsat aby vám to ukázalo správné video
  • Mrs.Wesley
    A to jméno to se čte jako pól nebo Paul???!!!?????

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit