Přejít na výpis diskuzí

Paul Wesley

OSOBNOST 9.10.2008 
1032 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • terynka10
    Paule štastné a veselé vánoce a štastný nový rok přeji , a doufám že dostaneš to co o přeješ určitě si to zasloužíš <3 tvoje:terezka
  • OK hello Paul i love you you to???i never think
  • Hello!!!
    My favourite fans...
    I Very Very like they.I am for they think happy christmas and a happy new year please speak english i not you are speak please..I love girls!!!I hate you Damonka are Paul(Stefan Salvatore)Iam divorce with Torrey de Vito..My best friend is Nina she is beautiful and every day is Very happy*14*
    • Mrs.Wesley
      Hele k čemu ti to je???Je to na nic vydávat se za Paula to bych taky mohla*16*
  • Čaukys můj největší lásko na celý zeměkouli!!!!!Přeji ti Ty nejkrásnější vánoce ze všech...*3**3**3**3**3**3**3*
  • Hezké vánoce Paule miluji tě...*14**14**14*
  • Hmmmmmmmmm....Hnusné a nešťastné vánoce ti přeju jen a jen to nejhorší!!!!:D PAC a pusu TVA nesnášenkině Damonka:-)
    • Mrs.Wesley
      Tobě taky jen a jen to nejhorší...Damonko*3* užij si nudné a pesimistické vánoce.Hodně smůly!!!:-)*1**1*
  • Ahoj Paule přeji ti abysis užil tento krásný svátek a dnes pod stromečkem našel to co chceš*14**14*jsi skvělý jako Paul i jako Stefan a moc tě Loveeeju;-)
  • Mrs.Wesley
    Stefane jsi nádherný a moc milý:DPřeji ti šťastné a veselé vánoce a ať se ti splní tvá nejtajnější přání si v nejlepších letech chlape!!!*1**1* a já si přeju abys byl pořát tak okouzlující jako teď:Dchci abys věděl že tě mám moc a moc ráda...ahoj*3*
  • Mrs.Wesley
    A ty svaly....on je jak chodící posilovna!!!*14**14*jo a šťastné a veselé Paule!!I love you!!!
  • terynka10
    on je prostě krasavec <3 <3 :-* :-* *14* *14* *14* *14* *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit