Přejít na výpis diskuzí

Pavel Horňák

OSOBNOST 11.3.2008 
90 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Facebook Fan Club

    Spravila som mu fan page na facebooku, ukazme mu, ze ho stale mame radi *14*
  • simmmpy

    Jednička:

    Pavel je asi pořád krásnej chlap a skvěle zpíval, škoda že s tím přestal, ty dnešní hňupy jako je Sámer může strčit do kapsy. Nemá stále nějaký fanklub, jeho fotku bych brala.Pusu Pavlíkovi. *14* *14*
    • Pistalka1974

      Pavel není "asi", on je pořád krásný chlap.

    • Pistalka1974

      Má několik fanklubů, jeden z nich jsem nedávno založila já- mám k tomu své důvody, které vysvětluju na zmíněné Fb stránce.

  • leninav

    to je jedno

    je jedno jajá byla doba písně zůstavají a Pavel má písničky moc hezké i nnyní se dají poslouchat stejně tak jako u jiných zpěváků a zpěvaček když jsou hity tak se poslouchají pořád *13* *14*
  • Pavel

    Nesouhlasím s tím, že Pavel byl jen nějaká rádoby hvězda. Chápu, že každý má svůj názor, ale pro mě je Pavel pořád ten jeden z nejlepších. Jeho písně jsou prostě úžasný a já je můžu poslouchat třeba denně. On byl opravdu dobrý zpěvák s tím nejúžasnějším hlasem, co jsem kdy slyšela, a taky s velkým talentem. A ten velký úspěch měl proto, protože právě ta jeho muzika byla ta pořádná.
    • soliter

      Re: Pavel

      Nemyslela jsem to zle,věřím,že má Pavel své příznivce stále a je to hezké.Ahoj všem. *14*
  • soliter

    Pavel

    Pavla jsem poslouchala také jako každá holka v 80.letech.Také mi poslal fotku s věnováním,odpovídal na dopisy...,byla jsem na koncertech.Dnes si říkám,že měl takový uspěch snad jen proto,že tu byla velká cenzura,o pořádné muzice jsme neměli šajn.Některým opravdu dobrým bylo zakázáno zpívat a vystupovat v televizi.Dnes mi jeho písně nic neříkají i když mám doma desky,nepouštím si je.Přesto si s nostalgií mě vlastní myslím,že neodmyslitelně patří k době mého dětství kdy nad našimi postelemi byly vylepení Hornáci,Kotvaldi s Hložkem a jiné rádoby hvězdy. *14*
    • Pistalka1974

      Já si myslím, že právě jeho písně jsou nadčasové a texty mají hloubku. Pavel má skvělý hlas, a talent od pána Boha, který bohužel nevyužívá, což je škoda. Já jeho písně poslouchám pořád, hlavně ty, které nazpíval jako dospělý.

  • Sok

    nasi mi pred nekolika lety rekli, ze se Pavel zabil na motorce, dneska ctu, ze je mu 41, zije, ma rodinu a vse ok.... mam z toho sok, ale jsem rada !
    • Pistalka1974

      No, tuhle kachnu už někdy předtím, než se Pavel oženil, vypustili do éteru nějací "inteligentní" novináři, snad do zpráv...A že neměl zahynout na motorce, ale v autě... Naštěstí to pak druhý den dementovali, Pavel zřejmě byl zraněný, ale živý.. Říká se, že když někoho takhle ostatní "zaživa pohřbí", má pak dlouhý život. Takže tímto Pavlovi přeju spoustu dalších fajn let. Mám ho moc ráda a jeho hudba mě provází od dětství. Nedávno mne jeho písně pomohly dostat se z duševní krize.. Pavle, děkuji moc a zdravím 🍀

       Je jen škoda, že Pavel už nezpívá. Ale je to i jinak úspěšný muž. Od roku 2019 je soudcem u Nejvyššího soudu 👍 A pořád je to hezký chlap 🙂

      Martina

  • nejlepšíííí

    hej mě je 14 ale úplně ho žeru škoda že sem nežila v té době *1*
  • monous2

    Pavel

    Já byla také do něj zamilovaná , dokonce jsem jezdila do Prahy do fanklubu.Bylo to fajn,vyfotil se i se mnou a tu fotku mám do dnes pěkně schovanou. *1*
    • Re: Pavel

      I já jsem byla jeho fanynka a na období Kroky moc ráda vzpomínám.Akorát,když byl Pavel v Ostravě na 4erné louce (měli tam koncert),dostal P.Horňák velké množství kytek.Když odcházel,vůbec si je nevzal(jak by mělo být dobrým zvykem),nechal to tam vše ležet.Jako-by si toho ani nevážil.No ale na druhou stranu,byl asi hodně mladý a nevěděl,co se sluší a patří.
      • Pistalka1974

        On ale vždy kytky v pohodě bral od fandů. Taky jsem chodila na koncerty Kroků, takže to vím. Jen jich asi bylo hodně, takže je nemohl pobrat 😉

  • to byla láska

    Já jsem do něj byla blázen asi od druhé do čtvrté třídy.Ještě mám někde doma podepsaný LP,ale už to neposlouchám.Tenkrát mi dal na autogramiádě pusu a já se pak nechtěla mýt,abych tu pusu nesmyla *1*
    • Re: to byla láska

      Já jsem do něj byla taky blázen a strašně jsem záviděla své sestřenici jeho plakát nad postelí *14* Vždycky jsem ten plakát u ní celý opusinkovala *1* Když jsem si teď pustila "Kdo ví", byla jsem pěkně naměko *3*
  • páááni....

    Tak tohle je fakt pecka :o) od malička miluju písničku "KOTĚ" a čistou náhodou sem na ní narazila....a pak ještě tady diskuzák...:)přehrála sem si většinu písniček Pavla Horňáka a vrátila se do školních let :)to je fakt krása...Je super že něco takového jako internet vynalezli... :))

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit