Přejít na výpis diskuzí

Pavel Horňák

OSOBNOST 11.3.2008 
90 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pavel

    ahoj,já byla do Pavla zamilovaná a drželo mě to od 13 do 15let,poslal mi tenkrát též pár fotek s věnováním.Musela jsem být na každém jeho koncertě,vzpomínám,že jsem vyrazila i s teplotou.Ale ráda na ta léta vzpomínám.Nakonec jsem se taky vdala v91.roce. *14*
  • Pája

    Ahojky,jsem moc ráda,ale moc ráda,že se tu našli lidičky co poslouchají do dnes Horňáka.No to je úžasný. Já už ho poslouchám od školních dob.Jojo byl a je to můj idol a též mám všechny alba( aspoň si teda myslím). *3*
  • Pavel

    Ahoj,taky jsem mu psala a žádala o fotku.Fotku poslal i s věnováním.Tenkrát jsem do něho byla i zamilovaná *14* *4*
  • petra73

    Také jsem vyrůstala na Pavlovo písničkách mám jeho všechny desky co vidal a je škoda žeje nevidal na kazetách *14* *4*
    • Re: petra73

      Ahojky, já si všechny desky nechala přepálit na Cd a je to úžasná věc.Sice kvylita není 100 % ale poslouchám stále.Pavel byl, je a bude taková moje a myslím, že i nás všech, velká láska \ *1* Škoda že manželku může mít jen jednu.Stály by jsme na něj frontu *3*
      • Re: Re: petra73

        Ahojky kdes sis to nechala přepalovat ani nevím že to jde. *4*
        • Re: Re: Re: petra73

          Ahojky.písni mi na meila.Přepálím ti je a pošlu pokud budeš chtít.papa *15* *15*
  • Pavel

    Ahoj všem co si vzpomínáte na Pavlovo písně,které byly moc pěkné a myslím,že stále jsou hlavně pro nás,který jsme na nich vyrůstaly.Snad se někteří zapojí do diskuse. *3* *15* *7*
    • Re: Pavel

      Ahoj,já mu tenkrát i psala a odpověděl.Do dneška mám tu fotku s odpovědí schovanou.No bylo mi 15,kdeže ty časy jsou.Teď jsem zjistila, že se ženil ve stejný rok a měsíc jako já vdávala.Lenka *15* *3* *14*
    • kalousovamarcela

      Re: Pavel

      Také jsem ráda poslouchala jeho písně,měla jsem i desku,ale bratr my ji zničil,kdyby někdo měl kazetu nebo desku,dejte,prosím,vědět *14*
      • Pistalka1974

        Já sice přišla o spoustu LP, při stěhování, ale mám jeho kazety. Bohužel si je teď můžu přehrávat maximálně tak na prstu ..

    • Re: Pavel

      Ještě dnes ráda poslouchám písničky od Pavla Horňáka.Není to už ale nikde slyšet,až teď jsem je objevila na internetu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit