Přejít na výpis diskuzí

Pavel Horňák

OSOBNOST 11.3.2008 
90 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Náhodou jsem narazila na tyhle stránky a jsem ráda, že nejsem jediná, kdo byl ve svých 12 letech nešťastně a platonicky zamilovanej "do Horňáka"! :-) IV
  • Občas poslouchám frekvenci a Jiří Pomeje často mluví o M.Davidovi.Také často pouští jeho písničky.Vzpoměla jsem si na P.Horňáka,kterýho jsem v dětsví poslouchala.A dnes bych neřekla,že je soudcem...Chtělo by to zpět oživit a až bude mít Michal vystoupení tak by mohl Pavel se přidat k němu...Nejkrásnější byla Kotě a Šoumen *3*
  • páááni....

    Tak tohle je fakt pecka :o) od malička miluju písničku "KOTĚ" a čistou náhodou sem na ní narazila....a pak ještě tady diskuzák...:)přehrála sem si většinu písniček Pavla Horňáka a vrátila se do školních let :)to je fakt krása...Je super že něco takového jako internet vynalezli... :))
  • Musim říct že když ste byl malej byl ste nádhernej škoda že sem narodila pozdě hned bych si vás vzala kdyby sem byla taky ve vašem věku :D
    • Pistalka1974

      On zraje jako víno, je to pořád moc pěkný chlap 😊

    • VerenkaLordova
      mylite se Pavel ja nadhernej chlap porad! *1*
  • Přeji vše nejlepší k Vašim narozeninám.
  • Nejlepší skladby : To se oslaví a Je to senzace! *3* *3* *3*
  • S tebou i bez tebe

    Nemá někdo videoklip k písničce S tebou i bez tebe? Jestli ano,zkuste ho sem přidat. Dík. Točil se v roce 1987 a vysílal se v Pionýrské vlaštovnce.
  • Pavlíku,moc jsi se měl líbil jako mladičkej klučina a pořád jsem pátrala,kde jsi a co děláš.Náhodou jsem tě objevila na netu a jsem ráda,že o tobě vím.Přeji hodně štěstí to nej,nej,nej v dálším životě.VJ.
  • Ernonaldo
    dobrej
    • jo
  • Je mi 55 let ,ráda vzpomínám na pěkné písničky od Pavla Horňáka a když jsou v TV ,tak si je zpíváme spolu s vnoučaty,jsou populární i dnes.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit