Přejít na výpis diskuzí

Pavel Horňák

OSOBNOST 11.3.2008 
90 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • petra73

    Také jsem vyrůstala na Pavlovo písničkách mám jeho všechny desky co vidal a je škoda žeje nevidal na kazetách *14* *4*
    • Re: petra73

      Ahojky, já si všechny desky nechala přepálit na Cd a je to úžasná věc.Sice kvylita není 100 % ale poslouchám stále.Pavel byl, je a bude taková moje a myslím, že i nás všech, velká láska \ *1* Škoda že manželku může mít jen jednu.Stály by jsme na něj frontu *3*
      • Re: Re: petra73

        Ahojky kdes sis to nechala přepalovat ani nevím že to jde. *4*
        • Re: Re: Re: petra73

          Ahojky.písni mi na meila.Přepálím ti je a pošlu pokud budeš chtít.papa *15* *15*
  • Pistalka1974

    Holky, našeho miláčka Pavla hrají denně na Rádiu Blaník 👍

  • to byla láska

    Já jsem do něj byla blázen asi od druhé do čtvrté třídy.Ještě mám někde doma podepsaný LP,ale už to neposlouchám.Tenkrát mi dal na autogramiádě pusu a já se pak nechtěla mýt,abych tu pusu nesmyla *1*
    • Re: to byla láska

      Já jsem do něj byla taky blázen a strašně jsem záviděla své sestřenici jeho plakát nad postelí *14* Vždycky jsem ten plakát u ní celý opusinkovala *1* Když jsem si teď pustila "Kdo ví", byla jsem pěkně naměko *3*
  • Pane Horňák vše nejlepší k narozeninám
  • MS

    Jenom aktualizace, pan JUDr. Pavel Horňák již soudí na Městském soudě v Praze, pokud vím tak správní agendu.
    • Pistalka1974

      Takže, úplná aktualizace, JUDr. Pavel Horňák je od roku 2019 soudcem Nejvyššího soudu a předsedou Senátu.

  • Všechno nejlepší k Vašim narozeninám
  • To byla fajn doba,setkani fanklubu atd..uzivaly jsme si to s Ditou a Kamilou..a tech fotek a zazitku. Písnička pod polštář..ta je úžasná.. Pavle Horňáku,měj se moc dobře..
  • Tento človek je užasný zpěvák muluji jeho pisnicky ..vyrostla sem na nich a posloucham je do dneska a to mi je skoro 20 let ..mam je na desce občas si je pustim na gramofonu sou to moje milovane písničky a strasne rada bych ho poznala sobne a vydela jak dnes vypada na živo a jak vypadal dříve :) sem jeho Fanynka :*
  • Pistalka1974

    Pavlíku, moc fandím stále a přeji vše nejlepší k brzkým narozeninám, hlavně zdraví, štěstí a pohodu. Martina

  • soliter

    Pavel

    Pavla jsem poslouchala také jako každá holka v 80.letech.Také mi poslal fotku s věnováním,odpovídal na dopisy...,byla jsem na koncertech.Dnes si říkám,že měl takový uspěch snad jen proto,že tu byla velká cenzura,o pořádné muzice jsme neměli šajn.Některým opravdu dobrým bylo zakázáno zpívat a vystupovat v televizi.Dnes mi jeho písně nic neříkají i když mám doma desky,nepouštím si je.Přesto si s nostalgií mě vlastní myslím,že neodmyslitelně patří k době mého dětství kdy nad našimi postelemi byly vylepení Hornáci,Kotvaldi s Hložkem a jiné rádoby hvězdy. *14*
    • Pistalka1974

      Já si myslím, že právě jeho písně jsou nadčasové a texty mají hloubku. Pavel má skvělý hlas, a talent od pána Boha, který bohužel nevyužívá, což je škoda. Já jeho písně poslouchám pořád, hlavně ty, které nazpíval jako dospělý.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit