Přejít na výpis diskuzí

Pavel Nový

OSOBNOST 31.12.2006 
50 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • pavle

    Vazeny Pavel,prajem Vam skore uzdravenie,aby sme Vas este videli vo filmoch,velmi ste sa mi pacili.
  • Hodne zdraví

    Vázený pane Nový,
    preju Vám ryhlé uzdravení.Sama vím, jaké to je být bezmocný.Jsem od 42 let po CMP a chodí ted uz sama, ale nic moc.Moc Vás chápu.Oravdu kdo to sám neprozije,asi stejne moc nic nepochopí.
    Drzte se a bude líp.
    Lenka
  • Starouš

    Pavle,
    proboha kolik ti je let? Už ti bylo 70 ? *3* *13* *3*
    • Re: Starouš

      Dančo, ty máš v hlavě nakakáno, ale přes to ti přeji, aby tě nic zlého nepotkalo a abys jednou dostala rozum a dožila hodně vysokého věku. Poslední přání pro tebe je, aby mládež v době tvého stáří byla jiná, nežli jsi ty dnes. Ahoj
  • nehoda

    Vážený pane Nový, potřebuji znát pravdu o seskoku bungygamp. vedla jsem debatu o tom, že tím, kdo se zranil při seskoku již zmin. jamp. jste byl Vy. Druhá strana se však do krve brala, že to byl Novotný Petr. byly v přesile. I přesto tvrdím, že možná i Petr Novotný měl smůlu i když si ho opravdu nedovedu představit na laně. Buďte tak laskav a povězte jak to tedy je. Děkuji a s pozdravem Jája *13*
    • Re: nehoda

      Ano, byl to Petr Novotný velký herec, konferenciér, bavič a recesista.
  • motorky

    Vážený pane Pavle.Mám k Vám jenom jednu malou prosbičku-vyvratte nebo potvrdte.Máte totiž dvojníka a nebo to jste fakt vy s kým již tři roky se potkávám na motocyklových závodech v Hořicích v Podkrkonosí a ve Dvoře Králové.Jsem tratový komisař a docela se dost bavíme ovsem ve vsí slusnosti.Závody se blíží a já odrážím útoky,jestli Pavla,herce,bude u nás bavit svět.Děkuji a s pozdravem Renča

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit