Přejít na výpis diskuzí

Perrie Edwards

OSOBNOST 22.3.2013 
220 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jo je pravda, že na nadávky tu nikdo zvědavěj není
  • To manželství nezničí 1D a ani Larry Shipper jí nezničí věřte a myslete pozitivně
  • omg! neni to kurva, nezničí skupinu, my to nechápeme...
    jak tu můžou takový bezcitný lidi nadávat?! ty si di radši někam hejtovat někoho jinýho ale Perrie ne! víš že tím hejtuješ i Zayna?! bylo by mu to líto!
  • já si to nemyslím... že budou mít děti??? o.O Kec.. Zayn sice potvrdil že jsou zasnoubeni, ale řekl že nechce moc pospíchat... jestli dítě, tak asi za moc dlouho. s tím si nedělejte starosti... :) :*
  • I já jsem ráda že souhlasíte, (:) a elinka) :) myslím že by souhlasila každá její fanynka.. :) Já osobně jí doslova miluju, hned co jsem poprvé viděla plakát LM tak se mi Perrie zalíbila, pustila jsem si písničku a Perriin hlas byl prostě úžasný.. :) Nikdy by mě nenapadlo že bych jí hejtovala a taky nikdy nebudu! Je mi až líto těch závistnejch lidí co o ní píšou takový kecy. :'( Prostě je mi to líto a jsem moc ráda že souhlasíte. :) <3 :*
  • Tak určitě nechtějí zničit skupiny, ale manželství je něco jiněho než chození!! Asi spolu budou chtít trávit více času než jen po konci tour, ne? a manželé většinou chtějí děti, ale když spolu budou tak málo.. to je asi blbost ne? první roky to asi bude jako teď ale pak příjde ta rodina a je konec!! děti a tour to nejde dohromady
  • I kdyby se s Perrie rozešel a našel by si jinou, furt byste měly něco.. Prostě vám se nelíbí žádná, protože? Protože závidíte! to je celé. Fakt si myslíte, že snění o velke lásce vám k něčemu je.. Pokud kluky máte fakt rády, tak se přestaňte chovat jako hysterické žárlivky... Taky se bojím jestli to manželství nezničí 1D, ale prostě se milují..
  • Přesně, my s tím neuděláme vůbec nic, a nemůžete vědět že se k sobě nehodí, jelikož je neznáte, jen o nich čtete na netu.. teď jen doufat že to nezničí 1D... asi budou chtít rodinku, ale když budou na tourech daleko od sebe, tak to pujde asi těžko...
  • Ale aŤ se klidně vezmou my s tím nic neuděláme... Když bude Zayn šťastnej...
  • To je hrozný!!! Mě se vůbec nechce věřit, že to Zayn udělal!!!!!!!!! Perri se k Zaynovi nehodí. Myslím si, že by se k Perri hodil jinej kluk
  • možné to je.. že zayn odejde z kapely, budou chtít mít rodinu ale když budou oba tourech tak to pujde asi těžko... ale je to jejich věc a jsem si jista že kvůli fans si svatbu nerozmyslí..
  • Je to pravda. Jsou zasnoubení. Včera to Zayn potvrdil na twittru. ☺
  • Proč by měla ničit kapelu. Copak tim že se vezmou se kapela rozpadne? Byli by oba proti sobě. Bude to jako do teď, Zayn ani Perrie by určitě nechtěli aby se kvůli nim 1D nebo Little Mix rozpadli. ;)
  • souhlasím s tebou :*
  • Je to kr!va. Zničí celou kapelu vy to nechápete????????????? *16* *10* *11*
  • Zayn a Perrie niesú zasnúbený. Zayn na Facebook napísal že jej dal prsteň v výročiu.
  • 1DSara
    Teda šok to byl, ale strašně moc jim to přeju! Perrie je úžasná holka! Jen ta dál.. *1*
  • Přeju jim to at se jim vydaří celá svatba
  • Je škoda že se tolik maluje. Je krásná i bez make-upu :)
  • souhlas

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit