Přejít na výpis diskuzí

Perrie Edwards

OSOBNOST 22.3.2013 
220 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jdi někam je do ní zamilovaný ,to snad nemůže kvůli tobě ? , zamyslete se holky život není jako v pohádce Zayn by nechodil s ''obyčejnou holkou '':) všichni slavní chodí se slavnýma ...
  • Perrie je super...sice mám z Little mix nejraději Jade-ale Perrie je taky super se Zaynem jí to sluší..1D nemám ráda-není to můj styl hudby ..;))
    (A Little mix je moje nejoblíbenější skupina ...) no hodně štěstí se Zaynem ...:))
  • Má..nemá čich chudák..t *9* *14* *14* *14* *14* *14*
  • To ty seš pěkná "KRAVIČKA"..stejně si tě Zayn nikdy nevšimne..A chtěla bych vidět tebe kdybyd chodila se Zaynem a ostatní o tobě říkala že seš "KRAVIČKA" tak jak by ses cítila..
  • Děkuji *4* vážím si takových lidí *3*
  • Little mix mam rada ale one direction mam rači .Me proste vadí že chdí s Perrie
  • jestli ta čůza ovlivní 1D tak je to pěkná káva *16* *16* *8* *8*
  • pezz moc neznám ale strašně jí závidím ZAYNA, kéééž by jí Zayn odkopl *9* *9* *9* *13* *13* *13*
  • Ona má nějakou nemoc?? Little Mix moc neposlouchám, jsem Directionerka, ale ony jsou taky fajn..
  • Máám stejnej názor!!! já jí sice máám strašně ráda :) Ale...nad tvým komentářem by se mělo hodně lidí zamyslet :) :)
  • Já Pezz miluju:33 je to můj vzor:) a se Zaynem jí to strašně sekne :xx Respektuju lidi kterým přijde nesympatická a nehejtují ji za to !. ale štvou mě ti co jí závidí Zayna !! a kvůli toho ji strašně nenávidí!!!
    Já mám ráda všechny holky od kluků (1D) a dokonce jsem brečela když se rozešel Liam s Dani ! no nevím jestli bych přežila kdyby se "Zerrie" rozešli:( Jsou úžasní a Pezz taky :) takže jí prosím zbytečně nehjtujte :) nezaslouží si to ! :xx
  • Fajn , jak vidím někteří Perrie nemusí , ale většina jí nemá rádo kvuli tomu , že je zasnoubená se Zaynem. Já Perrie taky nemám ráda (příjde mi nesympatická ,ale to je muj nazor STO LIDÍ STO CHUTÍ) . Ale to není ten případ jako , že bych jí neměla ráda za to ,že se s někým zasnoubila ne??? Chápala bych kdyby ji neměli rádi za něco co opravdu udělala a co je špatný a hlavně co nedělají lidé v normálním životě nebo prostě příjde nesympatická to je taky možnaost. Bohužel tohle je u hodně slavných a hodně lidí to dělá takže je to docela smutné.
  • no jasan že like!! *1*
  • víte že možná odstoupí z little mix kvůli své nemoci.
  • Dej sem fotku a uvidíme jestli si hezčí než ona :* Perrie je moc krásná holka s úžasným hlasem a se Zaynem to myslí vážně... pokud tohle píšeš jenom proto, aby si měla šanci u Zayna tak toho nech já jsem taky radši, když jsou single, ale nikde není napsané, že se nerozejdou tak jí přestaň urážet já mám Perrie ráda a chtěla bych aby jim to vydrželo tak jí opravdu dejte pokoj je to česká stránka o osobnostech tak nemusíte jí tady urážet :)
  • Já vás nechápu, i když tady na ni budete nadávat, tak nic nezměníte!!!! Zkuste se vrátit do reality!!
  • I like Perrie,Little mix and 1D...GOOD LUCK..!!!!!!


    Mám ráda Perrie,Little mix a 1D...hodně štěstí..!!!!!!
  • Mám Perrie i Zayna ráda. Myslím že se k sobě hodí. Je pravda, že tu svatbu začali plánovat docela brzo, ale brát se budou až v roce 2015. Nemyslím si že kvůli tomu že se vezmou se kapely rozpadnou. Kluci v rozhovorech říkají, že vědí že to všechno jednou skončí a že se chtějí vrátit zase do normálního života. Ale určitě to nebude kvůli jejich svatbě.
  • Když se se Zaynem mají rádi no toje slaby slovo když se se Zaynem Milují tak at se vezmou velmi jim to spolu sluší a já jim to velmi přeji Zayna a kluky z One Direction mám velmi ráda a Perrie taky .
  • vypada jako helena vondrackova za mlada, co rikate na tu jejich svatbu ? podle me jdou do toho moc brzo.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší