Přejít na výpis diskuzí

Petr Čech

OSOBNOST 31.12.2006 
238 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • chelsea

    Tak a mám pro milovníky manchestru špatnou zprávu.Chelsea vyhrála anglický superpohár a Čechíno vychytal v pentaltách vše až na jednu střelu zatímco ten jejich ani jednu.Prostě Chelsea se lepší a nebo manchester je bez toho nagelovanýho machra úplně průměrnej tým.
  • čECHÍNO

    Petr Čech je velice dobrý brankář.Neřikám,že je nejlepší.Nemám ráda pomluvy typu s Vaniakem bychom postoupili ,když je podle vás Vaniak lepší než Čech tak proč není jednička v brance.Myslím,že trenéři rozumějí více než my kdo je lepší.Také si řekněte,že Vaniak hraje jenom za něakou Slavii.Zatím co Petr hraje nejluxusnejší poháry a soutěže.Já opravdu nevím ale myslím si ,že celý tým nevisí na Čechovi vlastně prohra na Euru byla chyba obrany ale samozřejmě i brankář.JJ a ještě něco viděli jste poslední dobou naše české reprezentanty v útoku vždyť je to bída bídoucí vždyť i skoro chlastání a šuk.... jim te líp než fotbal.Jj a ,že Petr je začarovanej tak to je úplná hloupost ať si člověk myslí co chce.Tyto stránky jsou skoro vlastně jenom na pomluvy na nic jiného.Je my jasné ,že teď všichni budou známkovat za 5 ,jelikož vám to připadne,že jenom melu něaké hlouposti.Ale něco vám povím stoupněte si do branky a pak něco říkejte
    a uživateli ouvej si nejtrapněkjšší ze všech.
    • Čechíno, SI ŠPATNÝ ČEŠTINO
  • patrushka

    borec

    Petr je největší borec,který je prostě borec!!! *1*
    • Re: borec

      buffon nebo van der sar je lepsi
  • to cumim

    jsem netusila ze meri 197 cm jeste 3 cm a ma 2 metry wow
    • patrushka

      Re: to cumim

      jo no to je hustý
  • chytani

    ja nechapu jak se o nem muze rikat ze je dobrej a jenom se vytahuje a moje baba chyta lip nez on *1* *1* a to je moje baba slepa a ma zlomenou hnatu sedrenou paprcu a rozcuchany haro *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1*
    • nehg

      Re: chytani

      tak natoč jak tvoje babička chytá a pošli ho sem když je lepší než Petr Čech
  • paculka007

    Péťa

    ...je prostě borec . Skvělej golman a pěknej chlap. Pro mě bude vždycky 1 . *14*
    • Re: Péťa

      kdyz je tak dobry tak proc sme v uefa euro vypadli skoro jako prvni
  • slinty

    peťovi

    moc gratuluji k synovi Damiánkovi, moc pěkné jméno *4*
  • Petr je nejlepší

    zdravím všechny. chtěl bych jen dodat že Petr Čech je můj oblíbený brankář a fandím mu.Víte slyšel jsem o něm hodně řečí, takový to že reprezentace na Euru 2008 vypadla kvůli němu.Ale řeknu jedno!! každý dělá chyby a chybama se člověk učí a taky to že kdo v té bráně v životě nestál,neví jaké to je tak by neměl říkat co je špatně a co ne.. já jako brankář to dokážu pochopit ale lidi nedívejte se jen ne chyby ale také na to jaké má třeba Petr skvělé zákroky a hlavně na to jakou má hru nohou.Pro mě má Petr jako z brankářů nejlepší hru nohou!!! když jsem viděl na vlastní oči ty jeho přihrávky a výkopy to jen tak někdo neumí *1* *3* *4*
  • ch jo

    Všechny vás chápu.Mrzí vás to.Mě taky ale život je prostě takovej jednou si nahoře podruhý zas dole.Ale jděte někam s tím ,že Čech je začarovanej a takový nesmysly.Hold podepsalo se na něm zranění a věk.Stejně jako u Vaniaka.
  • Výzva

    Neregistrovaný uživatel Rekordman1
    Výzva - 09.05.2009 12:00 Oznámkuj jako ve škole: 1 2 3 4 5 3.75
    Petře, znovu vás vyzývám a to veřejně! Celý kádr hráčů i s trenérama /cca 30 lidí / žonglujte s míčema a míčkama- doteky s balonama si sečtětě všichni dohromady a co vám bude chybět do mého jediného pokusu- tak doplaťte v Eurech za každý chybějící dotek 1. 000 Eur! Moje rekordy: S míčem 105. 000 doteků, s pingpongovým míčkem 1. 400 doteků na noze bez jediného přerušení( doteku míče/míčku/ země či ruky) ! Pak se nebudu navás v Chelsea dívat skrz prsty!!!! Světový rekordman
    *5* *13* *13* *13* *8*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit