Přejít na výpis diskuzí

Petr Čech

OSOBNOST 31.12.2006 
238 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Prokletý Čech

    Petře, jako bych ti to neříkal: V rozhodující chvíli se musí štěstí obrátit k tobě zády! Fotbal má totiž logiku! Zatím ses mi neomluvil, tak budeme bojovat spolu dále....Moje svět. rekordy tě zničí! Cítím v nich obrovskou sílu!
    Příspěvek po vypadnutí Chelsea z LM *5* *13* *13* *13* *13* *13* *13*
  • vane

    Cože

    Kdo může Čechoj fandit!Je děsnej sice se vrací do formi ale jako všichni víte že za čechy chytá děsně a nekdy za něj platí i Chelsea TAKY DĚSNEJ TÝM PAPA ale LIVERPOOL JE NEJ JOO *1* *1*
    • Re: Cože

      Chelsea je děsnej tým vždyť se probojovala skoro dál než něakej liverpool.
  • Kecy

    Čechíno je a bude vynikající brankář,
    super podle vás musí podávat nejlepší
    výsledky .Víte co mám nápad stoupněte si do branky .A poté něco říkejte . Vy jste 0 nic jinýho nedovedete než ostatní pomlouvat co.A nepostoupili bychom ,protože češi neumí nic jiného než chlastat a šukat .Ani ten fotbal hrát neumí dost mě to zklamalo prohraté zápasy se Slovákama a Slovincema.
    *5*
  • Smůla

    Že by byl Petr Čech skutečně začarován?! *9* *13* *5*
    • morginka9132

      Čech

      Jste už s tím čarovaním fakt trapní!!Čech je nej.brankář na světě,jo a už tu nevytahujte to euro protože za to nemohl jenom on. A co ta naše obrana a útok?
      Jo ještě k té reklamě proč by nemohl bejt v reklamě je přece slavnej,když je tam např.Záhrobská v té reklamě na milku řešíte to??
      • Re: Čech

        Ahoj..Ano souhlasím..Sam jsem golmanka dívčího týmu...Nemohl za to jenom Čech mohla za to aji obrana...Čech už to takm prostě nezvládl byl tam sám...A to že ho chce Chelsi vyměnit je pěkná blbost prostě má asik blbý období..Každej není dokonalej..Ale Péťa je dokonalej..Teda pro mě... *14*
        • Re: Re: Čech

          jj máš provdu on je dokonalej:P *14* *14* *14*
    • Re: Smůla

      Ano, je tomu skutečně tak!!!Bohužel, tahá totiž prachy z naší kapsy! Česká spořitelna ho platí za reklamu neskutečně moc ! A kdo to platí? Hádejte... *13* *13* *13*
  • DOTAZ

    Zdravím všechny *3* ,chci se se zeptat neví někdo jak se dopátrat emailu na Petra Č. Dík
    • Re: DOTAZ

      Běž s tím Čechem už do hajzlu *9*
      • luluvamp

        Re: Re: DOTAZ

        spíš TY jdi do hajzlu...Čech je skvělý.....a ty? Ty si debil!=D
  • Peťa

    Já neci nikomu nadávat ani nikomu nic vyvracet....jenom sem chci napsat to jak to je a podle čeho si všichni ti lidi myslí že Čechiňo je nula......omyl je to jednička mezi golmanama to co dokázal on nedokáže nikdo na světě a dokonce ani nikdo v budoucnu.....že udělal chyby....no a co.....každej dělá chyby.....le dyž tu chybu udělá golman je to na tom hřišti nejvíc vidět......nikdo nehraje tak dobrře jak Čech....v repre je to samej ''fotbalista'' ......já za to celý Euro a že bylo krátký viděl takjech chyb co udělaly hráči a nejenom jednu chybu le těch bylo.....a jaký.....byly jakože fakt velký a nikdo jim to takhle nevyčítal....každej kreten co naběch jak frajer na ten trávník v tom zápase udělal takejch chyb že by se z toho jeden posral.....a pak příde nějakej takej kokot a začne mektat na Čecha že prej to posral......dyť každej zápas chytá jak bůh.....nikdo na tom hřišti nepodal nikdy lepčí výkon než von...ať je to za Chelsí nebo za repre nebo kdekoliv jinde......nikdo do toho nedává každej zápas srdce jak Peťa.....nikdo......já to znám sám chytám.....a vim jaký to je udělat takovouhle chybu....plostě fatalní chybu....na míč co je upe jasnej....plostě naservírovanej....le tutovky chytim bez problému......to samý Peťa.....plostě byl to hafo jednoduchej míč....le plostě to tam spadnout muselo...tak to tam spadlo......dyby to repre bylo co k čemu a nebyl to tam samej frajírek a kreten co si myslí že je nejlepší a nejkrásnější na světě až na pár vyjímek tak by se to nestalo......dyby v tom zápase ty kreteni....nestáli a nečuměli na ten balon tak to mohlo bejt šechno jinak......plostě nikdo nemá právo mu něco takýho vyčítat.....nebo mít zazlý....plotože ať si každej sám sáhne do svědomí......každej je v něčem dobrej...a jesi tady je někdo kdo je v něčem tak dobrej a neudělal nikdy žádnou chybu tak buď lže nebo hraje šachy.....plostě Peťa je nejlepčí golman na světě....žádnej brankář neni tak dobrej jako von....idyž je jich hodně co sou taky hafo dobrý le nikdo na něj nemá.....a ten cejch co nosí Peťa Čech mu už nikdy nikdo neveme......plotože je to největší fotbalová hvězda v dějinách i budoucnu chytání......
    • luluvamp

      Re: Peťa

      naprosto souhlasím,že pustil pár míčů na euru...to přeci NIC NEZNAMENÁ!!!!
      Je to skvělý brankář!!A navíc,kdyby tam nebyl...měli bysme daleko větší ostudu....jelikož ty paka stojí za h....!!!
      ted to utkáni se Slovenskem...kdyby jsme neměli Čecha tak by jsme prohráli o více než jeden gól!! *10*
    • Re: Peťa

      Podle mě je Peťa až 3. nejlepší brankář světa. Před ním je Casillas a Buffon.
  • pe´ta

    na euru *1* *1* 2004 byl nejlepší v sezóně 2005/2006 byl taky nejlepší ptom jak ho zranil ten hant tak už nechytá tak dobře repre může bejt ráda že ho má
  • Začarovaný Čech

    Petře,
    marný boj! Jsi stále začarovaný!!!! Nepokoušej osud! Tytytýýýýýýýý*13* *13* *13*
  • best

    Nwm co tady někdo má proti Péťovi Čechovi náhodou je to uplně nejlepší bránkář!!! *3* šikovnej i hezkej *14* a jejich dceruška se jmenuje stejně!!
    • Re: best

      Máš pravdu Péťa je nejlepší brankář na světě a nvm co proti němu máte a za ty goly v Chelsea nemuze protože za ne může Ivanovič,kterýho tam Scolary cpe!!! *16*
    • Re: best

      Petě si umý vybrat jmeno!!!!!! *1*
    • Re: best

      to maš pravdu já vechápu že kluci ze březnice se do něj naváží a říkají že van der Sar lepší než Čechíno je hězda mezi brankáři!!!!!!
  • BLBE

    Toto je zpráva pro toho kokota jak pomloval Petra Čecha: Ty kryple jeden zkurvenej ty seš proti němu úplná nula naprostý hovno kdybys na EURU chytal ty tak se tam ani nedostaneme tak drž hubu ty kryple jeden zkurvenej seš tak strašně ubohej že umíš jen a jen pomlovat ty ubožáku zkurvenej aq už sem radši nelez jen to taky kazíš!!!!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší