Přejít na výpis diskuzí

Petr Muk

OSOBNOST 31.12.2006 
268 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Petr Muk:-)

    Petr Muk je nejlepší zpěvák kterého znám a jakého jsem kdy slyšela.Držim mu palečky,ať už konečně na toho zlatého slavíka dosáhne!!!!!
  • AHOJ

    Ahojky lidi jak se máte já super moc tu válím v psaní na počítači. Pa PITIPITIPA
  • Petr Muk

    Ahoj zuziku,jsem moc ráda že píši.Totiž mám Petra Muka ráda,je skvělej a to ve všem,jen nevím číslo na manážera.Kdybys věděla jak ho mám ráda určitě bzs mi číslo dala.Jsem upřímná a nehodlám ho v žádném případě dávat jiným lidem.Můžeš mi napsat,mojí e-mailovou adresu tam máš tak se prosímtě ozvi,pa pavlínka.
  • :-(

    mam este takovou pripominku k tvorbe tehle stranek...vi nevite kdy a kde se Mukes narodil a co je za znameni?-to je tak tezky si to zjistit? no tak pro informaci: narozeniny - 4.2.1965 misto narozeni - Cesky Krumlov znameni - vodnar a dalsi otazky?-klidne se ptejte...rada vam odpovim... :-) Zuzik
  • pro Tomisek

    jo?-a mas treba nakej dukaz?-docela o tom totiz pochybuju...jo a cislo na jeho managera mam...ale nedam... :-)
  • Muk Petr rozbil okno

    Přeji dobrý den, nevíte někdo spojení na magera p. Muka. Minulý týden rozbil mé mamince (důchodkyni 73) okno.Do dnešní dne se neozval, aby škodu uhradil. děkuji.
    • proč to udělal?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit