Přejít na výpis diskuzí

Petr Muk

OSOBNOST 31.12.2006 
268 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • petr je nej................

    Ahoj lidi od 10 let jsem fanynkou Petra Muka a nikdy mě nezradil.Zpívá pořád božsky.Jeho hudba bude napořád zapsána v mém srdci.PETR MUK IS NOT DEAD.
  • neznámá skladba?

    ahoj, prosím vás doslechl jsem se že prý Petr Muk měl naspívat nějakou písničku, kde se snad zpivá o nějaké paní se zelenými rukávy nebo tak nějak. ač jsem hledal všude možně nic jsem nenašel. nevíte že by nazpíval něco podobného a jak se jmenuje název skladby kde zpívá o něčem podobném?díky Jarda
  • Tak co?

    Lidičky,doufám, že jste Petrovi poslali hlasy do Slavíka, protože si myslím,že na něj fakt má.A co říkáte na novou desku?Myslím, že fajná, aspon´ pro mně!Pa
  • Péťa

    Od 12 let Pera zbožňuji a už mě to drží 15 let.Je úžasnej.Moje děti ho taky poslouchají.Držím mu palce na slavíka.
  • čím dál...

    jestli oceán a shalom vznikal z přesvědčení a dal mnoha lidem dobrý směr tak není co řešit a koupil jsem si kazdou desku ale BOHUZEL i Petr je jen člověk a peníze jsou peníze a s kazdou další deskou se posouvá do průměrného popíku a k frázím o lásce.tak chytrej člověk...velká škoda
  • pro Lucinku

    a Lusinko nejsi trosku naivní???????vzdyt je to normalni chlap s chybama!takovych je spousta!ale nic proti tobe taky mu fandím cau
  • Lidi,stále budte s Pét´ou a SERTE na ty,kteří ho nemají rádi, protože je fakt super a nikdo se mu nevyrovná!!!
  • Love Is An \"Ocean\"

    Péťa by si rozhodně zasloužil vyhrát slavíka. Nic proti Goťákovi...je dobrej ale myslím že lidi pro něho už hlasujou jenom z principu...můj názor. Líbí se mi na Péťovi, že dělá vlastní tvorbu a žádný coververze. To jak předělal Olympiky je vyjímka ale na druhou stranu se musí uznat, že to bylo kvalitně udělaný a nebyla to žádná komerčárna...udělal to ve svým stylu a kdo ho trochu poslouchá ta musel okamžitě i bez zpěvu poznat že je to z jeho "továrny" =) Oceáni byli supr...Shalom byl supr...a Péťa jako s=olo je supr...jen tak dál Péťo =)
  • Muček

    Ahoj,Peťan je sice super ale nechápu nějaký holky co píšou, že ho milujou!Vy ho znáte tak dobře???ale rozhodně s vámi souhlasím,že by si toho zlatýho slavíka opravdu zasloužil!!!A myslím,že Petr má spoustu fanoušků!!!Tak pa pa a mějte se pěkně
    • Re: Muček

      existují taky platonické lásky, to nevíš???
  • Pét´a je SUPER

    Jo lidi,náš Pét´a je prostě jedinečný,žádný jiný zpěvák a chlap se mu v ičem nerovná!!!Je to sympat´ák jak na podiu,tak v osobním životě!!!Jen doufám,že budete stále při něm a že nás bude víc a víc a že Petříka poženem stále více kupředu!!!At´ už konečně získá toho Zlatého Slavíka a vytře Gottovi p...l!!!MUK,MUK,MUK,AT´ ŽIJE MUK!!!MILUJI TĚ!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit