Přejít na výpis diskuzí

Petr Muk

OSOBNOST 31.12.2006 
268 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • trocha smutku

    ahoj lidičky.Petra Muka poslouchám uz od dob oceánu a shalomu a opravdu jsem věřil tomu ze ten člověk věří tomu o čem zpívá a hrozně mně mrzí kdyz ho ted vidím v kdejakém přiblblém pořadu tv nova.peníze udělali své obrovská škoda takového člověka.
  • Mukes

    Jojooo ... nas Mukysek je proste NEJlepsi!!!!!!!!!! - Uzasnej, roztomilej, krasnej, ... atd. - a hlavne strasne mooooc prijemnej a milej (pri osobnim setkani)!
  • ahojky

    Ahoj Petře,nevím,zda tyto řádky čteš,ale myslím si a jsem přesvědčená,že jsi fajn člověk,zpěvák a určitě i fajn přítel a kamarád. Osobně jsem Tě nepoznala,ale moc jsem o Tobě četla dobrého ,ale i toho méně dobrého,ale co bulvár vždy jen přeháněl a nafukoval,jen Ty zůstáváš stále Mukem ,nepřeháníš,nenafukuješ jen vnášíš svým zpěvem hřejivý pocit do duše těch kteří Tě mají rádi. Moc Ti fandím. Ahoj
  • Je nej........si

    Tak nevym nevym ale jak tak koukam tak nikdo dlouho nepsal ani radku to je skoda ja ted narazil na tuto stranku a tak neco napisu o Petrovy...Je proste dobrej a posloucham ho od roku 89 a je stale moje cislo 1 ohravam je ho LP dokolecka dokola a porad nemam dost prevazne Davna zem nebo Pyramida Snu nebo 2 1/2 ...Shalom mne tak trochu prekvapil a zarazil ale pak ty solovky to napravyly ....Myluju jeho hlas je proste uzasny .NEJ
    • petulka

      Ahoj všichni jsem ráda,že Péťa je stále oblíbený a má hodně kladných fanoušků.Taky ho zbožňuju v sobotu byl na Mělníku no prostě úúúúžasnej. *14* *14* *14* *14*
      • Re: petulka

        On byl fakt na Mělníku? Tak to jsem teda naštvaná, že jsem ho neviděla. Ale jo, už si vzpomínám, v rámci pouti rádia Blaník nebo tak nějak, ne? Tak jsem taky chtěla jet, ale tatík byl dost jiného názoru a tak se muselo jet někam na rodinný výlet...njn, snad ještě budu mít šanci...Petr mě zajímá nejenom jako zpěvák, ale taky jako člověk *3*
  • Péťa Muk je nejlepší i na ty roky co má:-))) Strašně moc se mi líbí jeho písničky!!!Přeju hodně dalších takových úspěchů a aspoň 1 vyhrát zlatého slavíka, kterého by si určitě zasloužil:-))
  • básen

    už sem holka veliká kozi už mi roztou kundička mi obrůstá at si kluci šoustnou
  • ahojky,neznáte někdo stránky péti muka? nebo nevíte,jestli má ńákej svůj chat??
  • Muk je prima

    Ano Muk je prima zpěvák.Osobně jsem bohužel neměla to štěstí.Ale ráda si o něm popovídám.Protože v poslední době ho vážně žeru:-)Tak kdo má zájem,ať se ozve.
    • Dívám se na datum, kdy jsi napsala tento komentář. Je to napsáno přesně 5 let před jeho smrtí. Je to strašně smutné. :-(
  • Petr Muk

    Ahoj lidičky!Chtela bych zjistit něco o Petru Mukovi!mám udělat článek do školnícz novin!jestli někdo něco ví tak prosím ať napíše!třeba něco o jeho rodičích, jeho dcerách, kde bydlí, proč se rozešel se svou přítelkyní a tak! ráda vám také poskytnu nějaké informace! Třeba co se mu stalo s nohou, nebo to co dělal na Velikonoční pondělí! Tak ahoj a někdo určo napište třeba aspoň pokecáme! Jana
    • radekk

      Re: Petr Muk

      Co by jsi tak všecko o něm chtěla jedu ted na jeho koncert tak co by jsi chtěla aby jsem z něho vytáh pošluti životopis ale pošli mi tvůj e - mail. *1* *1* *1* *1*
  • petr je nejlepšíííííííííííííííí

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit