Přejít na výpis diskuzí

Petr Muk

OSOBNOST 31.12.2006 
268 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Petra Muka sleduji od jeho začátku pěvecké kariéry. Je velmi dobře že se dal na sólovou dráhu i když ve skupinách v kterých zpíval byl vynikající. Písnička láska tě spoutá ta nemá chybu.
  • je to srac
    • simca46

      Re:

      ty si srac!!!jak sa opovazujes urazit muka???
  • *4* petr je muj andel
  • Péťa je prostě Péťa

    Péťu a jeho úžasnej hlas miluju už od svých 12 ti let. Nikdo z našich zpěváků mu nesahá ani po kotníky. Je to prostě miláček. Jako chlap je fakt k sežrání. Má v sobě jiskru a ohromnej sex-apeal. Jen je škoda, že se mi oženil. Hned bych si ho vzala! To se mi sice určitě nesplní, ale budu aspoň doufat, že bude mít brzo koncert v Plzni. Dlouho tu nebyl a začínám mít absťák! Jinak mu samozřejmě přeji hodně moc zdravíčka!!!
  • Petříček

    Petr Muk je nejlepší zpěvák.
  • Ramazzotti is the Best!!!

    Muk je takovej pruměr.
  • pé\'ta je nej.............

    Už pár let mu držím pěstě.a je určitě ten nejlepší zpěvák pod sluncem.....
  • je to super chlap

    Jo,je to andělíček a můj miláček!!!Bez něj by naše hudební scéna nemohla existovat, jen mě mrzí, že se tak rychle žene do svatby a zrovna s Evou. Nemůžu si pomoct, ale dávám jim ani ne rok!!! Už se moc těším, až Petra opět uvidím, je to fakt super chlap!!! *4*
  • PETR IS NOT DEAD

    PROČ PETR MUK NIKDY NEUMŘE? PÁČ JE TO MŮJ ZPÍVAJÍCÍ ANDĚL A NAVŽDY BUDE.TO JE MŮJ NÁZOR.JAKÝ JE TEN VÁŠ?
    • Re: PETR IS NOT DEAD

      jasně je néééééééééjlepší!
  • PETR IS NOT DEAD

    PROČ PETR MUK NIKDY NEUMŘE? PÁČ JE TO MŮJ ZPÍVAJÍCÍ ANDĚL A NAVŽDY BUDE.TO JE MŮJ NÁZOR.JAKÝ JE TEN VÁŠ?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit