Přejít na výpis diskuzí

Petr Šiška

OSOBNOST 27.8.2008 
101 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tento člověk mi zdělil, že se semnou na moje narozky při oslavě pojištovny MV v Praze dne 6.9 2012 v její centrále, kde jsem byl přítomen, zpěvačka Jitka Zelenková nevyfotografuje. Přitom jsem byl dlouho předem domluven s její manažerkou paní Kocourovou. Ale bohužel pro něho, tento pán měl smůlu. Při setkání na chodbě se paní zpěvačka Jitka Zelenková se mnou ochotně a velmi ráda vyfotografovala. Co je to za profesionála tato osoba?? Vždytˇi Karel Gott je vůči mě vstřícný. Musí se ještě tento člověk moc a moc učiti!!!!
  • Tenhle clovek my potřeboval na kasu a pořádně *16*
  • Tak tenhle člověk je víc než 100% d*ment. Cikána viděl tak maximálně v TV! A pak tady bude někoho poučovat o rasismu a o předsudkách?!?!? Proč je asi tahle republika v prdeli, když to tu říděj podobný zmr*i, jako je tenhle. Škoda, že se netlačí do politiky, moc by mu to tam šlo! *16*
  • Pan moderátor Šiška je pěkný z*rd. *11*
  • Tohoto člověka bych zavřel do cely s 5 Rómy. Pak bych ho posadil do křesla a nutil ho odpovídat pod detektorem lži, jestli má rád Cikány, jestli je rád v jejich blízkosti, jestli měl někdy homosexuální styk. Celou soutěž bych vysílal na obrazovce do jeho cely a pak ho tam k nim zavřel a do večeře bych jim nasypal rozemletou viagru :-))
    • do té basy patříš ty...
    • Ty čo si sa s koňom zrazil? *1*
  • šíška

    Nemá fakt šišatou hlavu
  • ...

    Petr je nejkrásnější mužský pod sluncem!!!!
    • Re: ...

      Peta je nadhernej, uzasnej muzskej, na nic si nehraje, je vrelej k lidem a moc moc miluckej! Proste nej nej nej po vsech smerech!!!!!!!!!
  • texty

    ahoj petre prosim te nenapsal bys mi nejakej text???takovej neformalni kerej bych mohla nekde zpivat pls *3*
  • nika1979

    Peta šiška @ §§§§§

    HTTP://WWW.Petarda.cz----------
    nejjjjjjjjjjjjjjjj
    www.youtube.cz Pořad Nic než pravda--- *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • nika1979

    PETŘÍK ŠIŠKA

    PETŘIK ŠIŠKA
    :::::::::::::::::::::::::: ::::::::: NEJJJJJJJJJJJJJ SEXY MUŽ: KRASNEJ : MILE OČI::: MLADEJ SIMPATAK:BOŽSKA *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *4* *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit