Přejít na výpis diskuzí

Petr Šiška

OSOBNOST 27.8.2008 
101 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ivule1981

    Je?

    nevím jestli je ale taky by mě to zajímalo *3* Ivka
  • Je Petr Šiška ženatý?

    Dobrý večer zajímalo by mě jestli je Petr Šiška ženatý,děkuji za odpověd.Lidka *7*
    • Re: Je Petr Šiška ženatý?

      Je rozvedený, ale ženské střídá jako ponožky. Být ženskou, asi bych s ním nešel, měl bych strach, že něco chytím.
    • Re: Je Petr Šiška ženatý?

      Je 100% rozvedený....
      • Rozvedený asi není,vždycky ho vídám na koncertech s nějakou asi 6letou holkou,nejspíš to bude jeho dcera.Po jeho boku je vždycky i nějaká žena,ale jestli to je manželka nebo milenka,to nevím
    • Re: Je Petr Šiška ženatý?

      Řika,ze je rozvedeny.
  • ..

    zatim o petrovi jen pozitivne *3*
  • Můza 79

    Potkali jsme se na jedne akci a od te doby musim rict jen...WOW.Takove charisma potkas snad jen jednou za zivot.
  • wau

    Konečně je na obrazovce šikovný mužský.Nejen chytrý, příjemný ale taky děsně sexy, wau....
    Chlapi, berte si z něj příklad, takový mají u nás šanci *14*
    • nika1979

      Re: wau p.š. sexy mužskej

      souhlasim take jemi simpatak sexy užasnej konečne šik mužskej z velkym m. petre šiška.............sweet zlatičko naše....wau yes *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
      • Re: Re: wau p.š. sexy mužskej

        tak s tebou by se určitě vyspal. To on hledá, blbé kikiny. A že si moc nevybírá, to ví každý. Fuj, ještě od něj něco chytit.
        • nika1979

          Re: Re: Re: wau p.š. sexy mužskej

          AIDS .TĚŽKO. ................. MAŠ SMULU. KIKINA. JSEM JA NIKA...........................................222123243234234 *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *4*
  • sympaťák

    N8m normálním ženským se takový typ mužů líbí.Je to veliký sympaták, má charisma a o tohle nám jde. *3*
    • nika1979

      Re: sympaťák

      www.facebook.com.petr šiška tam je juknete pls.naněho. v facebooku.com *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
      verunka.k.
    • nika1979

      Re: sympaťák

      TOJE PRAVDA LIBI TO MÁŠ PRAVDU.............,,,,,,,,,,,,,,, UŽAS
  • sympaťák

    N8m normálním ženským se takový typ mužů líbí.Je to veliký sympaták, má charisma a o tohle nám jde. *3*
  • monicka30

    hmm...

    Moc fajn člověk, líbí se mi jako moderátor, jako zpěvák, jako chlap... prostě super!!!
    • Re: hmm...

      Tpěvák *15* ? Slyšela si ho zpívat ? Je to sranda, zpívat totiž neumí. Co neuzpívá, to ukecá, to jediné mu jde.
      • Zpívá v kapele Legendy se vrací a má pěkný hlas,je to správný rocker
      • Re: Re: hmm...

        k jeho spevu: operu by asi neuspieval, to je pravda, ale to on nepotrebuje.Na žáner,ktorý hrá a spieva, má hlas dobrý, zaujímavý a v určitých polohách príjemne zafarbený.Chce to len viac počúvať.Keď ho nemusíš,vykašli sa na to a počúvaj tie svoje. A ja, keďže ho môžem, počúvam okrem iných aj jeho s Legendami...a veľmi rada, pretože sú výborní.Videla a počula som ich hrať naživo a nielen z DVD a CD, takže viem o čo píšem...Ale beriem aj to, že každému sa nemusia páčiť. Sto ľudí, sto chutí, poznáme to. *3*
      • Re: Re: hmm..nobody.

        aj z tvojich predchádzajúcich príspevkov
        mám pocit, že ho asi dobre poznáš.To čo píšeš je nič než pravda, alebo pomsta za
        niečo...? Alebo si to všetko vymýšľaš?
      • Re: Re: hmm...

        Zpivat jsem ho slysel a to hodne krat, skupinu legendy se vraci znam moc dobre!! Petr je vynikajici moderator (nemyslim ted televizni, i kdyz to co se od nej ocekava zvlada perfektne), skvely muzikant a zpevak.. kapela legendy se vraci jsou sestava samých borců (andonis civopulos-elita mezi kytaristy u nas i ve svete, hudebni skladatel, Petr Šiška o tom jste cetli v zivotopise, Roman "IZZI" Izaiáš, skvělý kytarista a zpěvák, frontman kapely DOGA a Libor Pyszko, znamy bubenik hlavne JAZZovy) tito lide jsou uplne skveli, da se s nema pokecat o vsem, nejsou vubec namysleni, jako nekteri zacinajici "slavni" ... proste OBDIVUJI a VAZIM SI *4* *3*
        • Re: Re: Re: hmm...

          pozitívny príspevok, ráta sa mi.Aj ja by som si rada s nimi pokecala, ale sú trochu ďaleko. Škoda.
  • paitn

    sympaťák

    Je to fakt velký sympaťák a krásný chlap, který se nebojí říct svůj vlastní názor a na rovinu se na cokoliv zeptat.
    • Re: sympaťák

      Sympaťák ? Fuj, arogantní blbec, pleštý chlupatý hnus
      • Re: Re: sympaťák

        Pozri sa do zrkadla. Nepíšeš to náhodou o sebe? Čo ti prebral frajerku?
    • nika1979

      Re: sympaťák

      je nejjjjjjjjjjj sympatak...... nic než pravda pořad tv prima *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
    • Re: sympaťák?

      Krásný chlap?! Ty si zajdi k očnímu !
      Jeho pořad jsem viděl asi dvakrát a vždy jsem to vydržel tak 10 minut byl jsem znechucený je to stoka jak lidi co soutěží tak i jeho bulvární velmi nepřijemné moderování
      • paitn

        Re: Re: sympaťák?

        očního by jsi potřeboval sám, mimo to, že je nádherný, tak je také velmi chytrý a upřímně, který ze současných moderátorů se nebojí zeptat lidí na to co zajímá nejen jeho, ale i ostatní normální lidi, žádný pouze on, prostě je jednička!!!!!!
  • Šiška pleška

    Proti jeho práci nic nemám, píše obzvlášť krásné texty, ale jinak je to dost nesympatickej a šerednej chlap.. *9*
    • Re: Šiška pleška

      dyt je fajn a je s nim sranda
      a vůbec ty ho snad znáš?????????? *16*
      • Já ho vídám na koncertech s kapelou Legendy se vrací,a přijde mi jako velmi příjemný člověk.Rád si s každým pokecá nebo se nechá vyfotit i rád rozdává podpisy
      • Re: Re: Šiška pleška

        já ho znám a dost dobře. Je to ........ - domysli si, co !
        • Re: Re: no ja přece

          človeka spoznáš keď s ním žiješ,alebo pracuješ.Máš takúto skúsenosť s Petrom?
          • Re: Re: Re: no ja přece

            Teda taky to začíná bát zajímavé *4* Tak jsem zvědav na vaše povídky..
            • Re: Re: Re: Re: no ja přece

              zrejme vyschli perá,alebo že by sme ho už dosť preklepali? Až to všetko čítal,tak mu nezávidím, čo sa o sebe dozvedel. Vieme byť riadne zlí, najmä keď sme anonymní a keď sa nás to netýka.
              Našťastie bolo tam aj pár pozitívnych príspevkov.Myslím si, že písanie sa rozbehne, keď sa v září objaví na obrazovke. To určite niektorým zase dvihne tlak.Neuškodilo by nám, keby sme boli viac tolerantní. Mali by sme sa baviť a brať to ako hru.Držím mu palce a prajem mu pekný život.
        • Re: Re: Re: Šiška pleška

          že by další zhrzená... ?? *3* *1*
        • nika1979

          Re: Re: Re: Šiška pleška

          ja jsi domišlim co.že petr šiška
          užas nejjjjjjjjjjjj
          sexyyyyyyyyyy.
          1 . těšim jse napořad nic než pravda
          2.je zajimavej pořad
          3.poučnej. *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
      • Re: Re: Šiška pleška

        a ty ho znáš ??? Ve skutečnosti je to arogantní a sprostej chlap. *9*
        • nika1979

          Re: Re: Re: Šiška pleška

          neni sprostej mužskej .......... každej ma sve legendy iluze,,,,,,,,,,,,,,,,, tak tu nechod,,,,,,,, čaou *14* *14* *14* *14* *13* *13* *13* *13* *13* *5* *9*
          • Re: Re: Re: Re: Šiška pleška

            neni sprostej aspon.. co vím.. je to fajn muž si myslímm jako.. pžedtim byl náš soused ale tedka tam uz moc tak neni.. nebudu řešit.. ale vzdycky se fajn pozdravime jak přijede :)
      • Re: Re: Šiška pleška

        je to hrozne sympatickej človíček *8*
        • Re: Re: Re: Šiška pleška

          je to arogantní člověk a strašný hulvát. Říkají to všichni, co ho znají delší dobu. Ale umí se perfektně přetvařovat - to je pravda.
          • Re: Re: Re: Re: Šiška pleška

            podepsal jsem se jen pro to abys mi mel co závidět. je to málo? tak děkuju *3*
            • Re: Re: Re: Re: Re: Šiška pleška

              no tak o čem je řeč???? *7*
            • Re: Re: Re: Re: Re: Šiška pleška

              Ja viem o čom je... *3*
            • Re: Re: Re: Re: Re: Šiška pleška

              asi mám vedení trošku delší než dlouhý.. o čem je řeč? *9*
            • Re: Re: Re: Re: Re: Šiška pleška

              Neviem či som to správne pochopila, ale snáď áno. *4*
          • Re: Re: Re: Re: Šiška pleška

            Nepoznám ho osobne, takže neviem, do akej miery je to pravda. Z vlastnej skúsenosti však viem, že záleží na tom, v akom prostredí sa človek pohybuje a s kým komunikuje. Niekedy je treba "na hrubé vrece hrubá záplata".Práca s ľuďmi je už taká.
          • Re: Re: Re: Re: Šiška pleška

            bolo by zaujímavé vedieť, čo je vlastne pravda.
          • Re: Re: Re: Re: Šiška pleška

            to je docela sranda.. psal(a) si tu v říjnu že je fajn a najednou hulvát??? *3* *1* copak se stalo? poděl se s náma o svůj příběh..

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit