Přejít na výpis diskuzí

Petr Šiška

OSOBNOST 27.8.2008 
101 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • nika1979

    Petr šiška

    petr šiška.jse libi mé nejjjjjjjjjjjjj .kamaradce.p.d.ovečka ...........
    zbožnujeho vicccccc tak jako ja.veri-nick *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • nika1979

    P .Š. -:)

    p.š.-:)
    -:)
    -:)
    -:) nic než pravda. je lepši než velka lež
    -:) pravda zvitězí *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • nika1979

    P .Š.

    JSTE NESLUŠNI . DRZI. URAŽLIVI.. NAMIŠLENI UIUÁ.HNUSNEJ. NENI . MNĚ JSE LIBI
    MARKI TI NEJSI. KOZA.LEJLA NENI SPROSTEJ. NENI AROGANTNI .............. JE GENIALNI MUŽ............ TOŽE UŽIVATEL. NAPSAL DRSNE SLOVO... TAK JE MI MODEATOARA PETRA ŠIŠKI. MOCCCCCCCCC LITO.....MRZIMNĚ JAK JSE CHOVATE...........PUBERTALNI . TV PRIMA MANEJJJJJJ POŘADY ATOJE NIC NEŽ PRAVDA. PRAVIDĚLNĚ KOUKAM.. *14* *14* *14* *14*
  • bože

    To je ale učel aby byl na ty lidi krutej...Bych chtěla vidět vás!Fakt jak malý!Náhodou sympaták
    • nika1979

      Re: bože šmankote

      nikolo ja nejsem kruta , fak jak malá.-----------------neboj........ *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* petr šiška nejjjjjjjjjjj bože ježiši. užassssss nejjjjjjjjjj fakt gold *7* *7* *7* *14* *14* *14* *14*
  • rogerka

    je zlej a hnusnej!!!!

    ošklivej a drsnej!!!!
    • Re: je zlej a hnusnej!!!!

      to je teda pravda, hnusák
    • Re: je zlej a hnusnej!!!!

      zlej, hnusnej, drsnej? Ako moderátor tejto súťaže-hry tam nie je na to, aby
      súťažiacich hladkal a dával im otázky
      typu čo sa im snívalo.Idú tam predsa dobrovoľne a vedia do čoho idú.Veď chcú
      získať peniaze a zadarmo im ich nikto nedá.To by si mali uvedomiť súťažiaci i diváci.Tak prečo by mal byť moderátor
      ohľaduplný? Že je tvrdší? Sami si o to koledujú.
  • Názor

    Dobrý den,

    tak jsem si tu pročítala ty vaše příspěvky a u některých jsem se opravdu nasmála *4* Dle mého názoru, nemůžete soudit člověka jen jak ho vidíte vystupovat v bulvární takl show, nebo jak to nazvat. Tam si člověk na sebe musí obléknout brnění trpělivosti a jakousi masku. Vždyť si jen vemte s jakými lidmi se tam satkává. S lidmi kteří vidí vidinu velkých peněz a nazastaví je před tím výsměch národu ani zklamání své rodiny. On s těmi lidmi přece nemusí mít žádný soucit. Kdo chce kam, pomozme mu tam. Některým kandidátům přeji, že usedli do horkého křesla, alespoň jejich blízcí vidí co to vlasně mají doma.. Pochopitelně, nikdo není bez chyby, ale nemusím s tím do televize. Na západě pořady toho typu velice frčí, ale tam je to mnohem tvrdší a nazastaví se opravdu před ničím. Ale přiznejme se, kdo se v pondělí po deváté večer netřese nadšením koho nám ten Petr Šiška zase představí *3* Takže pokud "chceme být američtí" - To je pravda - ZDAR! *1*
    Ještě bych se ráda zastala Petra Šišky jak jsem v úvodu naznačila. Působí na mě jako velmi příjemný člověk. A jako žena musím přiznat, že jeho osobnost a charisma je přímo alarmující! A když se k tomu přidá jeho perfektní vzhled, tak se z toho stává vražední kombinace! *14*
    • Re: Názor

      To je pravda, ale ty taky dávám na svůj dojem. Já ho znám hodně dlouho a osobně. Nikdo ho nemá rád,je arogantní, namyšlený a vulgární
    • Re: Názor

      Teda to jsem koza! To je pravda, ale Nic než pravda... *15*
  • ....

    Je to IDIOT!!!! V pořadu Nic než pravda jenom schazuje lidi. A má taky hnusnej křečovitej úsměv. Fůůůůůůůůůůůůůůůůů ůůůůůj!!!!!!! *3*
  • je fajn

    arogantní a sprostej? tak to teda vůbec není. Chodí s mojí kamarádkou a mohl by dělat nafoukanou celebritu, ale vždycky sám od sebe mě přijde pozdravit, moc milý a sympaťák.
    • Re: je fajn

      A odkud je tvoje kamarádka? *7*
      • nika1979

        Re: Re: je fajn

        toneni moje kamaradka. to je kamoška lejli. kamaradka. chodi snim. to je jeji věc. ja bych třeba chodila s lukašem vyvlečkou nebo. andrejem chalimonem
        §§§§§§§§§§§
        • Re: Re: Re: je fajn

          tak je to tvoje kamarádka nebo není? a odkud je?
    • Re: je fajn

      Že chodí s tvou kamarádkou? Cha, cha, cha! Zvláštní a přitom tak dobře "kouří" a ještě si to nechá udělat. Ale je pravda, že je v posteli fajn... *14*
      • Re: Re: je fajn

        Prý má teď nějaké děcko. By mě zajímalo, se kterou s jeho X milenek
        • Re: Re: Re: je fajn

          Myslím si, že jeho súkromný život je len a len jeho osobná vec, tak by ste to mali tak brať a rešpektovať to.On sám vie najlepšie, akú ženu potrebuje a chce mať vedľa seba.Stretnúť dobrého partnera pre život nie je také jednoduché, ako sa na prvý pohľad zdá. Môžeme mu iba želať, aby zalovil v správnych vodách a mal šťastnú ruku pri výbere. *3*
      • Re: Re: je fajn

        Karlos, ty sa nabudúce kontroluj, čo na týchto stránkach píšeš. Uvedomuješ si, že to môže čítať jeho dcéra? Lenže to by si musel myslieť a tebe myslenie zrejme
        spôsobuje bolesť.
        • Re: Re: Re: je fajn

          Já si myslím, že je oba dva takové výmysly vůbec nezajímají..
      • nika1979

        Re: Re: je fajn

        proč by nechodil zavidiš. kamaradce.
        že ma slavnou osobnost.cz
        petra šišku. tak jsi najdi ineho idola.
        toje ma rada. protebe *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Sympaták

    V pořadu Nic než pravda jsem viděla Petra Šišku poprvé.Velice mě zaujala jeho reakce na odpovědi soutěžících v křesle,jeho pohotové otázky a vetřelé názory.Dívá se tak zaujatě na soutěžící,že bych si přála,aby se tak díval on na mě.Když sedí v křesle sympatická žena,chová se k ní jinak,než kdyby tam seděl nějaký chlap či starší paní..To charisma z nej přímo srší,takovýho chlapa potkat *14* ,ani nevím jestli je svobodnej.Fešák *14*
    • Re: Sympaták

      "Když sedí v křesle sympatická žena" - no právě !!!! Neměl by se chovat úplně stejně, jako kdyby tam seděla starší paní nebo třeba chlap???? To mluví za vše.Ať si to každý přebere jak chce
  • ..na první dojem nedám..

    Já si myslím, že když někdo napíše tak krásné texty, hraje dobrou muziku, umí se smát sám sobě, je tvořivý a moje seegra jej miluje..tak to bude fajn mužskej:-))) Mě sice nesedí, že dělá tak stupidní pořad, protože má na víc a adrenalín může nasbírat na mašině, sportem a ne dávat někdy děsně ostré otázky soutěžícím..i když ..kam chtěli, tam se dostali...Stejně ta soutěž není pro jeho profesionalitu to nej...Zdravím *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit