Přejít na výpis diskuzí

Petra Němcová

OSOBNOST 31.12.2006 
118 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Petra Němcová

    Petra byla tváří časopisu Joy v roce 2007 a 2008 *1*
  • P.N

    Petra je nadherná baba. A ty co jí pomlouvají jsou zoufalci,kteří jí nešahají ani po kotníky *13*
  • Pro Martina

    Konečně jsem dal někdo super příspěvek *3* a zavřel těm debilům hubu *15* dva roky jsem žila v new yourku a Petřina sláva tam doslova stoupá kosmickou rychlostí je prostě nejlepší *4*
  • Petra Němcová

    Lidi, je mi z vás zle *9* dokázal někdo z vás to co dokázala Petra? Dostal se někdo z vás tak vysoko jako petra? Fotí někdo z vás a dělá reklamy pro ty nejprestyžnější firmy na světě? Nemluvě o tom jak se vypořádala s tsunami to je prostě obdivuhodné!!! Tak proč jí tak pomlouváte? Je hrozně smutné jak jsou lidi zlý a na každym si hledají něaké chyby Petra je nádherná a patří mezi celosvětovou špičku ve svém oboru tak že jí za vzhled kritizovat nemůžete, tak jí kritizujete že pochytila cizí přízvuk atd... Místo aby jste se zamysleli nad tou svou chybou že pomlouvání cizích lidí když je ani neznám je daleko horší než pochytit cizí přízvuk *1*
  • Petra

    Úplně mě deprimujou lidi co jí tady pomlouvaj, ale je vidět že je s vámi něco v nepořádku normální lidi v sobě nemají takovou zášť a závist. Závist je jedna z nejhorších vlastností měly by jste se zamyslet a něco s tím udělat *5* Petru jsem měl možnost poznat a je jednim slovem užásná- nic víc k ní nejde dodat! Inteligentní krásná dáma která má srdíčko na pravym místě. A ty co jí pomlouvaj a přitom jí vůbec neznaj těch je mi upřímně líto *9*
  • petra

    petra je velmi sympaticka,inteligentni zena ktera se s zivotem umi poprat.po tom co se ji stalo,si myslim ze by vetsina z nas nezvladla.a ty co tady pomlouvaj jako napriklad ze je kurvicka,chtela bych vas poznat a chtela bych,abyste mi rekli kolik lidem a detem jste pomohli vy?a jestli mate srdce na pravem miste jako petra?vsadim se,ze ne.nad tim se zamyslete a pak jsem piste blbosti
  • Petra tuk tuk

    Proč,když má tak ráda české vánoce (jak sama napsala ve své knize),si užívala v Thajsku? Kecá jedno a dělá druhý. Jen profituje z toho jaká je chudinka a ze smrti druhého. A ta její kniha není vůbec inteligentně napsana. Jen samy keci, jak byla za komunistů chudinka *9* *9* Já si snad vypláču oči dojetím *9* *9* *9* Chudinko Petro na tvý místě bych nechtěla být. To si radši vystřelím MOZEK Z HLAVY než být tebou!!! Měj te se jak chcete *1*
  • Američanka :-)

    Přijde mi docela trapný, jak si hraje na Američanku a "zapomíná češtinu". Je spousta českých emigrantů kteří tam žijí desítky let a nikdo z nich nepředvadí takové divadlo jako Petra a češtinu zvládají naprosto normalně!!
    • Re: Američanka :-)

      taky delam modeling hodne cestuju ve skole mam invidualni plan a jeste k tomu chodim na španelske gymnazium a stane se mi ze mi nake to ceske slovicko vypadne,ze kolikrat mam srandovni přizvuk...každemu se to muže stat.... *1*
    • Re: Američanka :-)

      Třeba Ivan Lendl,že *3*
    • Re: Američanka :-)

      Petra je super!!! Ja ji jeji uspech preju... doufam, ze bude moc a moc stastna

      Nechci nikoho poucovat, ale ta cast mozku, kde se uchovavaji jazykovy znalosti je spise kratkodoba, takze kdyz se prestane urcity jazyk pouzivat, tak se proste zacne zapominat (at uz jde o matersky nebo jiny jazyk).

      Tady proste citit zavist a nebo tupost:)
  • Patří jí můj velký obdiv!

    Tak Pera je pro mě někým, kdo toho dokázal a stále dokazuje opravdu hodně! Je to krásná, talentovaná a NENAMYŠLENÁ holka, které sláva nijak nestoupla do hlavy a má to v hlavě srovnaný! Po tom, co jsem si přečetla její autobiografii jí obdivuju snad ještě víc a to, co jsem se tam dočetla by si měl přečíst opravdu každý, protože by se alespoň dozvěděl, že ani krásní lidé nemají v životě nic zadarmo!:)
  • Petraa

    Jo Petra moje bývala sousedka... *3*
    • Re: Petraa

      A jaká byla? Když nebyla slavná jako devče? Byla v poho? *5*
      • Re: Re: Petraa

        Můžu ti zaručit, že byla úplně v pohodě:) Užívala si svoje dětství, milovala své rodiče:)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit