Přejít na výpis diskuzí

Michael Jackson II

OSOBNOST 22.7.2009 
89 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Blannket

    Blanket je hezkej 7 letý kluk a neurážejte ho tu chudák přišel o otce a vy mu takhle nadáváte!!!!
  • baluska1

    Celý Majkí

    Je to prostě celý Majkí.Až bude velký bude jako on,si myslím.
  • mylove

    Fuj

    Mě už to štve to mu ani po smrti ti lidi nedaj pokoj!Závist je tak hnusná! Jste fakt jen hyeny všichni kdo ubližujete jeho fanouškům je mi z vás na zvracení!!!!!!!!!!!!! *13* *13*
  • lask1

    Blanket

    Je zlatý.
    A s tými dlhými vlasmi, pristanú mu.
    • torema

      Re: Blanket

      Jo přesně tak.
    • lilonely

      Re: Blanket

      Vypadá roztomile, trošku jak malej indiánek *14*
      • mylove

        Re: Re: Blanket

        Mě se taky moc libí *14* sekne mu to!
  • ..

    To video "Blanket zpívá" a "Michael´s baby" není Blanket...ale dítě které je Blanket jenom podoné
  • wwww

    Tak ta dětská fotka to rozsekla!

    On je stoprocentní běloch!!!!!!!!!!!!!!!!!!! *15*
    • thesimsa

      Re: Tak ta dětská fotka to rozsekla!

      Dalsi odbornik pres genetiku..Ignorante!!
      • kiris

        Re: Re: Tak ta dětská fotka to rozsekla!

        Holka teda ty seš slušně mimo!!!! Ale smiř se s tím,že mám pravdu já!!! To už je pravděpodobnější že je můj než Jacksonův!!!
        Ale jeho otcem není ani Culkin,nýbrž (a to je už několik let známo) Al Malnik!!!!
        • zanesskaaaa

          Re: Re: Re: Tak ta dětská fotka to rozsekla!

          Jo a nakonec se ukáže že jeho otcem jsem já.. jste dementní všichni.. je jedno kdo je jeho Biologický otec, ale kdo ho vychoval.. což, jak je známo *15* , dělal Michael..
  • janikoz

    Blanket

    Je super. Vypadá nádrerně, na to, že je mu teprve 7. let. Mám ho ráda hned po Paris. Až vyroste, třeba bude taky tak skvěle tancovat jako jeho táta a protančí se životem.
    • wwww

      Re: Blanket

      spíš protože je mu 7! Až mu bude 100 let bude taky hnusnej,neboj!!! *1* *1*
      • Re: Re: Blanket

        až mu bude 100 tak bude tak hezkej jako v sedmi chtěla bych vydět tebe jak vypadáš !!!
  • besta

    blanket

    je rosoto milej je nejmladsi a take se hodne podoba majkimu..::)
    • luciq-dc

      Re: blanket

      koukni na tohle→ http://www.youtube.com/watch?v=tnQj LZi_9cI&feature=quicklist
  • angie72

    Blanket...

    Je to krásný klučina. Je zajímavý, že Prince I. se narodila tmavý a je světlý a Blanket se narodil světlý a je tmavý, ale to je jak říkal Majkí. Že proto se černochům říkalo barevní...
    Jinak Prince I. má naprosto Majkího oči!
    • zanesskaaaa

      Re: Blanket...

      Přesně tak Angie.. když dáš do řady třeba 100 černochů, tak žádný z nich nebude stejně černý.. to je jasný!
  • hádání

    tak se tady nehádejte tohle by michael asi nechtěl vidět!! a jinak ten blanket je fak žužo malej klucina!!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit