Přejít na výpis diskuzí

Radim Fiala

OSOBNOST 8.10.2008 
193 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • HANÁK

    TEN V TÉ REKLAMĚ NA BRANÍK 2L TO ROZHODNĚ NENÍ ON.UŽ PODLE HLASU.DNES JSEM S NÍM MLUVIL. *9*
    • Re: HANÁK

      Ne, není to on *5*
      Radim je větší fešák *14* a i hlas má mnohem víc sexy *16*
  • miley1cyrus

    on je skvělej

    já se dívám na ordinaci krátkou chvíli ale on je vážně nejlepší,hodně si toho prožil ale žije v klídku dál je dobrej doktor a ještě skvělej doktor,mimochodem kristýna je blbá
    • miley1cyrus

      Re: on je skvělej

      sry nějak sem to pomotala *1* *1* *1* *1* *1* *1* *8*
  • Radim Fiala v divadle

    Už se moc těším, až uvidím Radima na divadelních prknech - 27. a 28.10.2010 hraje v Divadle Husa na provázku v Baladě pro banditu velitele četníků, lístky už samozřejmě mám:-
  • dovolena

    nevite nekdo jestli byl v lete na dovoleny nekde v cizine???diky *9*
  • Aďa

    je uplně skvělej....a to s gábinou...moc vám to přejůůů vám to tak strašněě slušííáííí♥♥♥přejůů mooooccc!!!!!!!!!!!musí vám to douho vydržet...ne jak gabina s lukašem...to vubec...prstě petříček a gábinka♥♥ *14* *14*
  • nokyka

    Radim v divadle

    Kdo neměl možnost,tak jako já, navštívit divadlo v termín který už tady byl uveden máte další možnost v prosinci 15 a 16 hrají zase Baladu pro banditu pokud mi to tentokrát vyjde určitě půjdu. Radim je skvělej herec *14*. Mějte se *3*
  • Blahopřání

    Milý Radime, vítejte mezi čtyřicátníky! Mějte se krásně!
    *4*
  • narozeniny

    Všechno nejlepší k narozeninám hodně zdraví a mnoho uspěchů
    PS:At se vám daří ve své práci *3* *4*
    moc se mi líbíte *14* *14* *14* *14* *14*
    • pozdrav

      Ahoj Radime, líbí se mi jak hraješ v seriálu Ordinace. Jsi tam snad nejsympatičtější herec a moc se mi líbí tvoje vystupování. Jestli jsi takový i v osobním životě, tak jen tak dál. Fandím Ti já i celá naše rodina. Ahoj Gábi *3*
    • nokyka

      Re: narozeniny

      Já se taky přidám. Přeji všechno nejlepší hodně zdraví, štěstí a úspěchů nejen v práci. *14*
      • teeka97

        Re: Re: narozeniny

        tak ja se pridam taky :D Vše nejj co znamená štěstí, lásku, zdraví, pohodu a spoustu jiných věcí *4* *4* *4*
  • libudybu

    Narosky

    Všechno nejlepši knarozeninam,zdravý,štěsti,lasku .muj kocourek *14* *3*
  • narozeniny

    Radime, přeji vše nejlepší ke 40. narozeninám, hodně zdraví,štěstí,spokojenosti,poho dy a lásky. jana

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit