Přejít na výpis diskuzí

Radim Fiala

OSOBNOST 8.10.2008 
193 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • DÍKY !!! *14* *14*
  • radimek

    Rdim je moc suprovej chlapík a jsem moc ráda, že jsem měla tu příležitost se s ním setkat osobně.:-***** *14* *14* *14*
    • aannddrreejjkka

      Re: radimek

      Fakt kde????
      • iviiik

        Re: Re: radimek

        Jooo já chci taky! *9* *14*
  • Mám vás moc ráda.
  • stay-c

    Krásnej chlap....

    *14*
    Když tenhle herec nastoupil do Ordinace, byl mi strašně nesympatickej.Vůbec mi neseděl. Ale pak se mi začala líbit jeho role, a tím i její představitel. Dneska si myslím, že je to sexy chlap, s obrovským charisma. Vedle takovýho chlapa se denně probouzet, to by bylo něco.


    Jinak někdo tu psal, že Barbora Munzarový je hnusná ženská.Nesouhlasím.Je to moc pěkná paní.
    • Re: Krásnej chlap....

      mě se líbil hned když jsem ho v seriálu viděla poprvé. je z těch herců nejhezčí.
  • Stojí Vám to za to, montovat se do politiky? Myslel jsem, že jste na opačné straně barikády.
  • Je to můj idol

    Myslím, že Radim alias Péťa je fakt bomba sexy chlapík. Přesně, vedle něj se probouzet. I když mi je jenom 13let, tak myslím, že je to kanec. Ne, prostě fakt frajer, hlavně při videu kovboj z bohunic ,,Chci Tě vidět kouřit můj růžovej doutník" :D Fakt borec
    *14* *14*
  • bangi

    no jo no prt hanák- radim fiala je pecka chlap přeji si jen to abych poznala na řivo moc moc semi líbí mám ho všude na profilu líbíte se mi mocccc!! Jste frajer nikdo na vás nemááá! Věřím vám moc *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • *3*
  • romanekvodrc

    petr

    čauky mužu vam řict že RADIM je bezva znam ho od malička a bydli vedle nas.znam jeho sestru SAŠKU chodila semnou do škole jinak RADIME moc te zdravim petra kratinova *1*
  • Rodinna pouta

    Ahoj RAdim je skvelej herec proste krasavec *14*. Nevite nekdo jak se jmenoval dil Rodinných pout ve kterém hrál?? předem děkuju za odpoved

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit