Přejít na výpis diskuzí

Radim Fiala

OSOBNOST 8.10.2008 
193 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • martinka38

    podlamují se kolena...

    Při pohledu na Radima se mi podlamují kolena!!!! *14* A v Ordinaci...no co dodat!!! *14* *14* *14* *14*
  • Radim

    Nevíte někdo něco o jeho osobním životě?? Jestli je třeba ženatý, nebo zadaný, děti a tak.... Docela by mě to zajímalo. Protože co čtu, tak je dost tajnej, když má mluvit o osobních věcech. Na jednu stránku se mu nedivím, přesto ale by mě to zajímalo... *7* *3* *3*
  • Radimek V Divadle Husa Na provázku

    Zjistila jsem, že Radim hraje v Brně v Divadle Husa na provázku 15.9. v Baladě pro banditu a prý se tam vyslíká.Ještě jsem sehnala vstupenku *3*.
    • Re: Radimek V Divadle Husa Na provázku

      No škoda že jsem z Teplic *9* , jinak bych na něj hned šla. Je úžasnej *14*
  • radim

    kdyby byl takový jako v Ordinaci v růžové zahradě tak bych s ním chtěla žít.Bylo by to jako na houpačce:jednou nahoře a jednou dole *4*
  • drancakova.barb1
    videla jsem ho na kubani sel z restaurace mars *1* fesak to je
  • Radim <3

    je nejlepší k Pavle se hodí a doufam že budou spolu...ae preju ji to i s Tomasem hruskou Jirka je taky skvelej herec myslim ze Radimovi ta role sedi *14* a v Huse na provazku hraje uzasne je super videt ho nazivo *4* akorad je trochu skoda ze tak taji soukromi zivot ae nedivim se mu je fakt sexy *3* *14* ae videla sem ho na fotce s jeho synocem a ten je skoro tak rostomilej jako on *14*
    • Radim Fiala

      Radima jsem si fakt oblíbila v Ordinaci *3* !Tam je uplně parádní a beztak takovej je ají normálně!! *4* Když dostane víc rolí,bude z něho dobrej herec!Takovýho Krausa dá do kapsy hned-tomu věřím že se to jednou stane,protože ten chlap je dobrej-hlavně v Ordinaci Škoda jenom že si začal s Kristýnou
  • Ještě jsem četla,,Radime máš to zapotřebí plést se do politiky..."má.Podle numerologie má stejné jméno jako jeden politik.A když jsem mu ve slabé chvilce psala jak mi je ,,ovej",tak mi stejně laskavě odpověděl jako,,Radim",jak ho vidíte vy.Navíc Radim Fiala herec je sakra velká osobnost...:)A taky kdyby jste znali řeč těla,tak by jste si řekli,že pořád nedělá věci které by ze srdce chtěl,ale které musí...???Třeba k vůli penězům,rodině...Jitka
    Ps:TY fanynky mě pěkně vypískají?!?!:)
  • Radim

    Radim Fiala je prostě nejlepší je prostě boží on je tak krásnej a tak moc bych ho chtela mít doma!!!!! *14* *14*
  • vzkaz

    já si myslím,že Radim se do Ordinace v růžové zahradě hodí až moc je to takový ten tip doktora co všechno zná a všechno ví jednou dole jednou nahoře každý máme jiný názor ale je to fajn kluk *3*
  • mam te rada seš vybornej herec dejmi tvuj telefon

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší