Přejít na výpis diskuzí

Radim Fiala

OSOBNOST 8.10.2008 
193 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nemocnice

    Koho hrál Radim v Nemocnici na kraji města?
    • Re: Nemocnice

      Druhého záchranáře, který pak žije se ženou a dětmi Filipa Blažka.
  • Dík,tak jsem si už našla kde hraje,tak si na něho zajdu.Doufám,že nepřijdu o iluze:)Jitka
  • Pěkný

    Dyť právě jde o to aby se taky v tom seriálu něco dělo. Už mě ordinace přestávala bavit, ale potom co se tam objevil Hanák tak jsem byla jako šílená. 38 let, to není moc a navíc je to velmi přitažlivej chlap! Toho mít doma, tak jsem jako v ráji. Je to fakt borec a vůbec svojí roli hraje perfekntě!!! *1* Prostě good týpek!
    • Re: Pěkný

      to je fakt. mít ho doma tak bych se měla dobře (možna bychom se nedívali na televizi ale to by nevadilo protože hezký chlap je lepší než televize. mohli bychom jezdit po ČR a poznávat různá města a památky) *4*
  • ♥♥♥ Krásnej chlap!!! ♥♥♥

    ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
  • barka.3

    Je boží

    Je nejvíc dobrej, mě se líbí jak balí Pavlu v ordinaci ale ona ho nechce a pak zase chce a pak zase ne. Ty voe, už aby se dali dohromady!!! *4*
    • ania06

      Re: Je boží

      sak uz sou spolu!!! to je supr *4*
    • Re: Je boží

      dyť už to na ní jde vidět že mu začíná podlejhat!!! Prostě senza! Hodí se k sobě
  • je sexy *14* *14* *14* *3* *3* *4*
  • lili-94

    Je boží

    Hej to jjj, už aby byli spolu. Stejně v něm něco je : - * *3*
  • RADIM

    JA KDYBYCH HO MELA DOMA,TAK S NIM DELAM JINE VECI NEZ JEZDIT PO CR. JE NAPROSTO UZASNY. *14* *14* *14*
    • Re: RADIM

      Já asi tuším,co bysi s ním dělala!V posteli?Nechci tě urazit.to si nemysli *13*
  • mana007

    MMMMMMMMMMMMM

    Podívejte se pls na můj blog mám tam o něm 2 videa a jedno z ordynačky a jedno ze sitkomu comeback *3* *3* *3* *3* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *3* *3* *3* *3* *3* *3*


    PS.:RADIM FIALA JE NEJKRÁSNĚJŠÍ CHLAP. *14* *14* *14* *14*
  • love

    Je upe nejlepsi a sexy chlapík,snad bude s Pavlou uz konecne !! Lowe.....taky bych ho chtela mit doma :d *14* *14* *14* *14* *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší