Přejít na výpis diskuzí

Radim Fiala

OSOBNOST 8.10.2008 
193 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Radim Fiala je skvely herec najviac sa mi paci v ordinacii v ruzovej zahrade2
  • Je to sympatak . Pripomina mi typove trochu ondreje vetcheho.
  • filmy

    Nějak mi Radim zase unikl ve filmech Hrubeš a Mareš jsou kamarádi do deště a Václav, ve kterých má hrát. Kde ho tam mám hledat?
  • *dokonalost*

    tak to je uplně dokonalý chlap!! krásný,sexy *14* ..nejvíc *IN LOVE* <3 *4* *14*
  • miss.sikky

    Radimek

    Tyyjoo.. já ho prostě zbožňuju *14* Fakt já kdybych ho potkala tak se asi zblázním.. *1* bych pořád chodila za ním než by mě měl ploný zuby *1* *9* *15* ale já ho žeruuuu *15*
  • To je hrozný ,,chudák" Radim.Mě by ty milující komentáře odpuzovali...Asi to bude zkušenostmi,Radim je fajn v televizi ale neznám ho. Budu mít také narozky tak už přeji i já dopředu 9.1.2014 vše nej...Jitka
  • joo,joo...

    *14* no musim uznat,že tohodle chlapa sleduju a pořád čekám,co se v ordinaci bude dít dál.No je to frajírek,ale umí to prodat. *3*
  • poraďte mi prosím

    Lidi, prosím, ve kterém dílu Četnických humoresek Radim hrál? Já ho tam nikde nemůžu najít *7*
    Eva
    • marna75

      Re: poraďte mi prosím

      Ahojky!tak to ti můžu prozradit.zrovna jsem na to koukala.je to díl Hypnotizer,24díl.hraje tam prakticky hned na začátku,toho instalatéra ve špitále a pak má dlouhý dialog s Arazimem ve 30minutě seriálu.no dlouho tam nebyl *9*
    • Re: poraďte mi prosím

      V díle Hypnotizér (2.řada), hraje v něm Miroslav Etzler a Jitka Čvančarová, Zahálka je podezřelej, že zabil tu sestřičku v nemocnici, Radim hraje nějakýho opraváře, se kterým se tam baví asi Arazím. Mimochodem, ten si na konci vezme konečně Ludmilu.
  • SEXY CHLAP ROKU

    ahoj.myslím že je boží.je nadhernej.ani nevypada na 38 let.je vazne SEXY *14* *14* *4* *1* *14*
    • Re: SEXY CHLAP ROKU

      *14* *14*
  • marna75

    kdyby tak pán Bůch dal...

    Je to libovej frajírek,v tom si fakt neumim pomoct,ale je to zvláštní chlap a ráda bych s nim pokecala.jsem děsnej detektiv,vždycky se mi povedlo sehnat kontakt,ale u něj nějak hořim.tak kdyby náhodou ho někdo znal,mé ICQ 488344314,protože hodit kontakt veřejně bya asi nebyl ten správný tah vůči Radimovi. *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší