Přejít na výpis diskuzí

Rafael Nadal

OSOBNOST 31.12.2006 
438 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • nadal.cz

    rafael nadal je pro mě světový hráč i když není světovou jedničkou ale *3* dvojkou moc mu fandím a navíc je to fakt pěkná kunda!!!!!!!!!!
    *4*
  • tynavilla

    nadal:)

    Je to ten nejlepčí a nejkrásnejsi tenista na svete!!!! *14* *3* *14*
    • Re: nadal:)

      to máš pravdu já ho hrozně hrozně miluju!!!!!!!!!!!
      • senorita

        Re: Re: nadal:)

        já taky!!!!! *14* *14* *14* *14*
    • Re: nadal:)

      To si myslím taky, je tak sladkej... Jsem ráda, že Roger vypadl, tak snad to zlato Rafi vyhraje...moc mu to přeju... *14*
  • OH

    Je to super, Rafa už má medaili jistou a já doufám, že to bude zlato...musíme mu držet pěsti, ať má hodně štěstí...
    PS: Nevíte někdo, zda a kde by se dala sehnat jeho fotka s podpisem? Díky za odpověď.
  • minka

    zlato

    Tak Rafa toho letos vyhrál už hodně. Co dalšího má ještě v plánu? Po výhře na Roland Garros, Wimbledonu teď na olypiádě...Už mu zbývá jen US Open a turnaj mistrů. Tak hodně štěstí. Ale zas na druhou stranu by mohl nechat alespoň nějakáé trofeje pro někoho jiného *1* Ale to byl blázen s takovou formou! Smekám!
  • zlato

    njn...nadal?co dodat olympiada potvrdila ze je nejlepsi a nejen to i nejvic sexi tenista na svete, jeho obetavost na kurtu se hodne ceni, v dnesni dobe kazdu tensita udela jen pohyb rukou doprava nebo doleva, ale nebyl by to Rafa, ktery prebehne z jedne strany na druhou...je proste sqlej a budu mu drzet pesti *14*
    • minka

      Re: zlato

      to máš sice pravdu,za na druhou stranu, mu zdraví nevydrží tak dlouho,jako těm,co jen tak mávají rukou doleva a doprava,jak říkáš.
      • Re: Re: zlato

        To jo, to co on doběhne je úžasné, jeho sprinty taktéž, ale na ty kolena jednou dojede....Né, že byhc mu to přála fandim mu, ale je to tak..
        • minka

          Re: Re: Re: zlato

          taky mu to nepřeju,ale podle mě skončí s kariérou možná dřív než roger...
          • Re: Re: Re: Re: zlato

            neskončí protože roger se lečí se zádama a máto blbý a ted nebude hrát v dubaji ani v davis capu kvuli zádum ale rafael vynechá jenom dubaj
          • Re: Re: Re: Re: zlato

            ale zase roger má problémy se zádama tak taky myslim že nevydrží dlouho ale rafa to určitě zvládne a bude světovou jedničkou 5let *14* papa
  • juve

    BIRTHDAY!!!

    Všechno nejlepší!!! A vyhraj French Open!!!
  • ajinka1

    vše nej

    vše nejlepší :) super tenista *4*
  • Te_N Poh_Led

    HEy VšiMli StE Si TaKy ToHO UžAsNýHo PoDLeDu Když On PoDáVá JaK Se U tOhO UžAsNě Tváří.. ?? LiDI To JE NáááDhERaa *8* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • španělský tenista

  • Není 2. !!!!!

    Rafík není druhý na světě.. Je první a má moc velkej bodovej náskok od federera. Federer je míň sexy než Ralfík tak že to rychle opravte... *14* *14*
    • Re: Není 2. !!!!!

      a roger nemá žádný svaly!!!!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit