Přejít na výpis diskuzí

Rafael Nadal

OSOBNOST 31.12.2006 
438 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • španělský tenista

  • hjtdi

    !nadal nosí rúžovou!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!! *16* *8* *10* !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! *5* !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! *16* !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! *8* !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! *16* !!!!!!!! *16* !!!!!! *16* !!!!!!!! *16* !!!!!!!!! *16* !!!!!!!!!!!!!! *16* !!!!!!!!!!!!! *16* !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! *16* !!!!!!!!!!! *16* !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    • Re: hjtdi

      dyt je jedno co nosí ne
    • dilara

      Re: hjtdi

      Ty newíš že růžová je barva mužů?????
      • Re: Re: hjtdi

        Tak růžovou dnes nosí tolik kluků, a jen si ho vezme Rafa a už je buzík. No nechápu
  • španělský tenista

  • kajushka762

    je nejlepší!!!!

    je to nej tenista ne světě!!!! *14*
  • jiricka11

    hmmmmmmmmm....

    Dneska vyhrál australia open...ae těsně s rogerem federerem...3:2...Hrál ale suprově..to musim uznat
    • Re: hmmmmmmmmm....

      Dneska hrál to finále upě BESTOVĚ, vůbec na něm nešlo vidět, že hrál přes 5 hodin než postoupil do finále! Prosě Nejlepší tenista no!!
      • zuzik117

        Re: Re: hmmmmmmmmm....

        JJ presne tak, fandila jsem Rafovi, ale na konci mi bylo trochu Rogera líto, když brečel
  • šťourání

    Ahojky já proti rafovi vůbec nic nemám je to suprovej tenista...má úža podání....sama hraju tenis už 3roky a je to dřina...
    Rafa včera vyhrál Australia open a tím dokázal, že je nej tenista planety...ale v zadečku se šťourá pořád...nevím proč...ale je mi divný, že mu to nikdo neřekne...dyt je to blbý když hraje před půlkou světa a šťorá se v zadku... *8* *15* *3*
    • Re: šťourání

      tak co má dělat když se mu zařezávaj trenky a je jedno že je před pulkou světa ale je krásnej a hraje suprově
    • hacimaja

      Re: šťourání

      a to má jako hrát se zaraženýma trenclama v zadku? *15* *15*
      • zuzik117

        Re: Re: šťourání

        No já jsem se tomu taky divly jak vrána a pak mi došlo, že jak je spocenej, tak se to na něj lepí *1*
  • je nejlepší!!!!

    on je tak klášný!!!! *14* *14* *14*
  • RÁFEK

    MILUJU RÁFKA A JESTLI HO TAKY MILUJEŠ, TAK HO PŘIDEJ NA TYHLE STRÁNKY

    HTTP://WWW.PROSTEMULLUJ U.CZ !!!

    *8* *16* *8* *15* *5* *4* *5* *1* *3* *9* *5* *14* *7* *10* *4* *14* *3* *9* *9* *13*
  • druhořadý španělský tenista.

  • nahý Nadal!!!

    zde:http://daviddust.blogspot.com/2 008/10/rafael-nadal-wishes-you-happ y-hump-day.html
    • Re: nahý Nadal!!!

      oprava: http://www.daviddust.blogspot.com/2 008/10/rafael-nadal-wishes-you-happ y-hump-day.html
      • zuzik117

        Re: Re: nahý Nadal!!!

        mezery tam budou pořád, ty se musí vymazat až když se to dá do hledáčku

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit