Přejít na výpis diskuzí

Rafael Nadal

OSOBNOST 31.12.2006 
438 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • nahý Nadal!!!

    TAKHLE JE TO SPRÁVNĚ: http://forum.lide.cz/redir.fcgi?http://www.daviddust.blogspot.com/2008/10/rafael-nadal-wishes-you-happy-hump-day.html
  • toronto

    tak jak jste si užili vypadnutí Nandala fanatici?:D:D:D váš bezmocný vztek je mi nejsladší odměnou:D:D:D COME ON ANDY
    • Re: toronto

      víš žš je mi úplně jedno,jestli postupuje ? *15* *1* *15*
  • cincinnati

    týden se s týdnem sešel a Nandal se opět ztrapnil.)))) jak se vám na to kouká fanatici, zvykáte si? Je na čase, porážek bude přibývat ajko máku:)))
    Rád bych dodal je jedno, váš bezmocný vztek je mi tou nejsladší odměnou :D:D:D:D:D
    • novia

      Re: cincinnati

      já nechápu,proč sem lezeš když ho nesnášíš ? Koho chceš naštvat ? Opravdovým fandům je totiž jedno jestli Rafa vyhrává nebo prohrává !!! *15*
      • Re: Re: cincinnati

        abyste konečně pochopili jací jste zaslepení neobjektivní fanatici. Za každou jeho prohrou hledáte zranění, výmluvy jako ta vaše arogantní modla a neumíte si připustit, že je někdo lepší. Jeho soupeři jsou podle vás jen povl, protože přece ten váš Rafíček prohrává jen když mu něco je, nikdy neuznáte, že soupeř byl lepší! Typická diagnoza hardcore Nandal fanatiků :D:D:D:D:D
        • zanesskaaaa

          Re: Re: Re: cincinnati

          A co, že prohrál. Pokud je někdo fanoušek, stojí při něm dál, i když prohraje. Někdy za tím je zranění, někdy ne. Takhle to prostě je. Je to sport ve kterém se vítězí i prohrává. Rafael Nadal bude vždy patřit k nenjlepším tenistům. Buď pouze pro fanoušky, nebo to vážně dokáže a bude mít více titulů. Myslím, že byste se měli nad sebou zamyslet. Pořád jenom proti někomu něco máte, nadáváte na něj. Ale kdybyste se mu měli posavit, tak vás vymete na celé čáře. Jste ubožáci ! A navíc, fanoušky jen tak nerozhodíte, takže se tu tak trapně nesnažte ! ;)
        • rafanadal

          Re: Re: Re: cincinnati

          to není odpověď ! Tak se o něj prostě nestarej !!!!!!!! Co takhle psát o někom dobře ? *13*
  • tipovačka

    Zdravím všechny ¨Nandalfanatics¨, mám pro vás malou příjemnou tipovačku .)))
    Otázka zní:
    V jakém kole a s jakým lůzrem Nandal na US Open vyletí? P.S. můžete si tipnout i přesný výsledek jeho trapasu :D:D:D:D:D

    můj tip je: 2.kolo a Julien Benneteau

    2:6 3:6 0:6 a slzy všech jeho věrných hardcorefanatiků, kteří si nedokáží připustit, že je Nandal na betonovém povrchu naprosto podprůměrný hráč potečou proudem :D:D:D:D:D
    • efaska

      Re: tipovačka

      máš smůlu ! Rafa je ve finále a je dost pravděpodobné,že získá poslední titul co mu chyběl !! *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit