Přejít na výpis diskuzí

Richard Genzer

OSOBNOST 31.12.2006 
74 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ahoj. Doufam Ríšo,že se opět někdy potkame v Mrákově- lom u Domažlic??? Drobet jsme popili-byla bžunda...mrzí mě,že jsem si na tebe nevzal majl. Jel jsem s tebou v aute tvojí ženy. To jsi tvrdil,měl jsem mokrý plavky od koupaní. Řikal jsi at to neřešim,že je to auto starý.Pouštěl jsi dobrou hudbu AC(DC- Jeli jsme pro cigára do vedlejší vesnice. Místní vesničani na tebe pokřikovali,že to je ten co nam jezdí čůrat do lomu.to byla prča. Když si to přečteš ozvi se na majl rakova.verka@seznam.cz Díky Dominik
  • Dobrý den! Jsme starší střední věk, a proto si k oslavám dáváme spíš kulturní než věcné požitky. Je to cca 7 let, kdy jsme na Vás a p. Suchánkovi byli v divadle v Chrudimi na jakési improvizaci a mohu Vám říci, že jsem odcházela a měla kabelku plnou mokrých kapesníků a od smíchu nás všechny bolelo břicho - díky za prodloužení života! V televizi to není ono a tak bych chtěla vědět, jestli jezdíte nebo plánujete podobná vystoupení - naše celá rodina nutně potřebuje další dávku psychoterapie... Přeji oběma fajn život! Ája *4*
  • Ahoj nevíte prosím, zda-li je možné Geňu vidět někde na živo?? kromě partičky, která se momentálně nenatáčí??? ... kamarádka ho miluje a má teď 18 tak bych jí chtěla udělat radost tak prosíííím :-)
  • Taky bych ráda někde sehnala jeho taneční vystoupení z 80. a začátku 90. let. Škoda, že to tak upadlo v zapomění. *9*
  • Taky bych ráda někde sehnala jeho taneční vystoupení z 80. a začátku 90. let. Škoda, že to tak upadlo v zapomění.
  • přání k narozeninám

    Vše nejlepší k narozeninám,
    mnoho dalších rozhovorů
    se zajímavými hosty
    v perfektním pořadu Mistr GS.
  • Re: Dvojník Richarda

    vazne su si podobni! este aj rok narodenia sedi! *15*
  • Dvojník Richarda

    Ahoj,
    našla jsem ti dvojníka. Britský herec a komik Alan Davies. Jako by jste si z oka vypadly.Mrkni na web.
    Lenka
  • Známy

    Ahojik Riso Geno:-)
    celou dobu se snazim nejak stebou spojit,rad bych te opet videl a pokecal stebou.
    Tak se prosim ozvi,mali Alda z AUSVN :-)
  • Richard Genzer

    Milý Ríšo
    Přání k narozeninám a přání hodně
    štěstí,zdraví. *4*
  • Genzer a suchoš

    Ahojky nevíte kde bych našla ty vystoupeni jak by genzer a suchánek...dííík...s váma je upa nejvííc sranda... *1* *1* .....moc děkuji...
  • DŮLEŽITÉ

    Dobrý den jmenuji se Pavla Navrátilová a jsem studentem na škole orange factory - Vyšší odborná škola reklamy a umění, pod oborem propagační grafik. Jako seminární práci z předmětu media jsme dostali zadanou seminární práci : rozhovor s českou celebritou. Já si vybrala Richarda Genzera , ale naneštěstí na něj nemohu nikde sehnat kontak. KDYBYJSTE BYL NĚKDO SCHOPEN POMOCI NJLÉPE ČÍSLO NEBO ALESPON E-MAILOVOU ADRESU. PROSÍM NAPIŠTE MI NA MAIL : Pavla.navratilova1611@seznam.cz nebo na mobil 736178735. Byla bych velice vděčná za jakoukoli pomoc . Už si nevím rady... děkuji PAvla
  • Žaluzie

    Milý pane Ríšo, dozvěděla jsem se, že jste člen dozorčí rady firmy Oknoplast z Lípy u Zlína.Prosím udělejte si tam pořádek,Vaše zaměstnankyně nás nazvali cvičenými opicemi.Nevím teda,jak vypadají ony?Zavolejte jim prosím,byly by jsme rády,aby veškeré zboží, které od nás objednáte jste si včas a řádně odebrali a hlavně zaplatili.Jinak Vás máme rády.Někdy jste docela fešák.Kolektiv velmi inteligentních, krásných a úpěšných žen ze Vsetína *1*
  • angel.and.connor

    vtipné

    je to mazák fakt že jo nejlepčí je v kalendáři....s mííšou....nah nah nah *1* *1*
  • Richard-tanečník

    Proč nemá Richard ve svých videoklipech své taneční umění. Nevím,kde najít jeho stará vystoupení.
  • svecova

    svátek

    Hodně štěstí k svátku!!! *15*
  • svecova

    Re: je to divne

    Třeba ne,možná je to jenom tak *7*
  • Re: Géňa je výbornej

    Tak už je po novém roce a jejich pořad pořád běží i když to není Tele Tele ani zdaleka.Myslím,že by bylo lepší kdyby je Nova nechala vymýšlet scénky tak jak to bylo dříve a ne jim říkat co mají dělat,nějak mě to na ně nesedí.Není to ono.Jako by měli svázané ruce,připadá mě to moc umělé,nejsou to prostě oni.Jinak jim fandím
  • Re: Géňa je výbornej

    pod tohle se podepisuji. *4* Duo Geňa-Suchoš mám moc v oblibě a vždy se u nich nasměju. Jen tak dál pánové.
  • Géňa je výbornej

    Géňa je výbornej komik a duou Genzer+Suchánek je ta největší sranda co může být. Chlapy gratuluju vám a přeju vám ještě hodně dlouho úspěch jako máte teď. *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit