Přejít na výpis diskuzí

Richard Genzer

OSOBNOST 31.12.2006 
74 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

    Vše NEJ, NEJ, NEJ, NEJ k narozkám a hezký Vánoce *3*
    Přejí Tvé holky *14*
  • rg

    dnes měl hezkou písničku
  • corinka71

    Re: Je skvělej!!!

    souhlasím je to výborný bavič corinka71 *5* *5*
  • corinka71

    blahopřání k synovi MATYÁŠKOVI

    RÍŠO moc VÁM GRATULUJI K VAŠEMU SYNOVI MATYÁŠKOVI já jsem teprve až ted zjistila že máte druhé miminko a můžu VÁM říct ŽE VAŠE DCERKA VIKTORKA KRÁSNĚ ZPÍVÁMÁM DOMA TO CD KDE ZPÍVÁ S JAKUBEM SMOLÍKEM ŘÍKEJ MI TÁTO DUET JÁ BOHUŽEL DĚTI NEMÁM ALE určitě je to krásné mít doma takové dvě zlatrička jako MATYÁŠEK A VIKTORKA PŘEJI VIKTORCE AT MÁ NADÁNÍ PO MAMINCE LINDĚ *4* *4* *4*
  • dasha86

    je to divne

    Jak je ten vzkaz od Geni, tak to same je napsane i u Michala Suchanka, bych rekla, ze si tady nekdo robi srandu a vydava se za ne *5*
  • Re: Re: Jak mohl absolvovat se svou figurou...

    jj, UNO znamená jedna *3* všichni tanečníci tam byli naprostý jedničky *3* škoda, že dnešní generace mladých se jim nevyrovná *9* svět jde holt do prdele *10*
  • Shawnova cena

    Trochu sice zkomolili jméno, ale jinak
    gratuluji.
    http://www.astro .cz/clanek/3235
  • chudaci

    jdete do pi... vy chudaci, takhle o nich hnusne psat, se kouknete co ste dokazali vy v zivote a pak sudte! chtej jen delat zabavu, at sou lidi stastny, ale jak koukam, vam nekterejm debilum to nestaci! Ste proste chudaci !!! *1* *1* *13* *9* *9*
  • Zdar jak sviňa

    Zdar Geňo Brněnští šnycli ,ti přejou k svátku všechno nej .A zabi prosím tě už konečně to prťavý zvíře Suchoje čau .Máme vás rádi *5*
  • JSTE NORMALNI

    Heledte lidi, vy ste nenormal! tadyto je funclub a nééé anti!!
    Já genzíka miluju... (eh samozdrejme jako ze jsem obdivovatelka...))))
    dyt je strašně vtipnejj!
    Mno snad už V.Such. je v poho aléé Ríša rika ze jj. *14*
  • Re: Jak mohl absolvovat se svou figurou...

    Vole, Geňa tancoval v 80 letech v taneční skupině UNO *8* *8*
  • :-*

    *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
    Geňa je gééénius... V a L. *14*
  • Re: Tele tele

    Vrať se do hrobu ty krávo!!
  • POřad

    Vy dva blbečci zase budete otravovat lidem život těma vašima blábolama.Jestli si myslíte,že jste vtipní tak to jste chudáci.Jděte radši do prdele upřímně.
  • Tele tele

    Tele tele,
    vraťte se! *15*
  • Děkuji mnohokrát za vzkazy

    Za to, že toto forum alespoň trochu navštěvujete vám povím nový vtip, takže mí milí spoluobčané, víte, jaké jsou 3 stupně obezity? 1 stupeň..nevidím si na něj, 2 stupeň..nevidím si na něj, když mi stojí, 3 stupeň..nevidím, která mi ho kouří. Přeji pěkný podvečer. Doufám, že jsem vás pobavil.
  • Re: Re: vera

    Mily Geno, to je mi lito, ze uz neni zadny duvod divat se na Novu.
    Ale vono delat srandu je strasna drina. Mnohem jednodussi je nekoho rozplakat.
    Jste borci a doufam, ze neco pripravujete.
    Preji pekny den. *5*
  • Re: vera

    Nerozvedl. A zájem mám jen o dva pytle buřtů, můžeš mi je klidně poslat.
  • Re: smekám

    NIC STAL ZA HOVNO....
  • Ahoj Geno

    3.7.2007 jsem Te potkala v Domazlicich na namesti v podloubi. Sel si jako nejaky pav, pusobil si velmi nervozne a nejiste a tahnul si za sebou jako kus hadru malou Viktorku a z druhe strany poslusne klusala Tva zena Linda Finkova, ktera byla o poznani daleko prijemnejsi a vyrovnanejsi nez ty.
    Ten vas novy porad co moderujes se Suchankem je dosti trapny, opravdu myslis, ze konce roku na obrazovkach s timhle co tam predvadite vydrzite??
    *13*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit