Přejít na výpis diskuzí

Richard Genzer

OSOBNOST 31.12.2006 
74 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Re: smekám

    ...?
  • smekám

    No k.o.k.o.tko.,čo hovoríš na dnešný zápas...
  • Smradutý prďoch

    Richard je takový smradutý nechutný Prďoch !!!! *15* *15* *13*
  • Jak mohl absolvovat se svou figurou...

    ..ehm, docela mne pobavily informace s Genzerova životopisu, že je absolventem taneční konzeravtoře. Náš profesor tělocviku na fakultě tělesné výchovy v Olomouci se o něm vyjádřil jako o neforemném tlustoprdovi, který má hlavu jako meloun a tělesné dispozice tak nanejvýš pro hraní ruských kuželek nebo zápasu "SUMO". Docela by mne zajímalo jaký má obvod hlavy.
  • Je skvělej!!!

    Geňa je boží, žeru ho!
  • jsem komik na obědnávku

    Nezdá se Vám trapné pomlovat poze dvě strany když v parlamentu jich máme víc,nebo jste tak nezávislý že za peníze uděláte cokoli tak jak jsme to u herců zviklí-anticharta a podobná vystopení kde si nechávate svůj charakter pěkně spracovávat.
  • je to možný?

    To se mi jen zdá? Nebo je pravda že za prachy jsi schopnej všeho? *8*
  • Nedávno jsem ho potkala *1* *15*
  • Dopis s dotazem

    Vážený pane Genzer, píši Vám zda-li by nešlo podílet se jako imitátor nebo jako bavič ve vodnickém kroji na Slavnostech piva v Brně. Domluvte se s panem Suchánkem zda-li by šlo domluvit nějaký vstup ve Vašem programu budu Vám moc vděčný. Jsem S pozdravem Jiří Pánek /Loutkoherec, Imitátor/. M: 737033124. P.s. Pozdravujte pana Suchánka a informujte organizátory této akce v Brně, už jsem byl na dvou předešlých akcí a bylo to fajn, věřím, že to půjde zařídit. Klikněte si na mé stránky www.brnensky.sobota.cz
  • Dobrý den! Chtěla bych se Vás zeptat, jestli také moderujete maturitní plesy a jestli, tak za kolik??A taky nějaký informace co požadujete...děkujeme Jana Holejsovska
  • DELAŠ SRANDY

    ŠEŠ DOBREJ V TELETELE
  • nazdar

    Hele jak ses poznal se suchošem a spol.
  • pozvánka

    Nazdar Geňo, 2.7.05 mám v naší velké restauračce na zahrádce oslavu narozenin (30), přijeď zapařit a udělat nějakou tu prdel.Budeš li blíže chtít upřesnit ozvi ze na mail. dík David
  • vera

    Ahoj Chci se zeptat ty jsi se rozvedl?Mela bych zajem jsem z jiznich cech.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit