Přejít na výpis diskuzí

Rihanna

OSOBNOST 31.12.2006 
927 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Rihannka

    Rihanna je super zpěvačka nejen to je cool a jeji nový CD BOMBA!!!kdo ju nesnáši at sem neleze!toto je pro FANDY NE PRO ANTIFANDY *4* *13* *5* *16*
  • debili

    ten kto nema rad rihannu je ko**t!!! je to perfektna baba a aj vyborna spevacka mam vsetky jej albumy a je super krasna kocka!!! chodte do p**e ti ktori nemate radi rihannu!!! *13*
  • perfect girl

    rihanna je najkrajsia baba pod slnkom mam ju strasne rad ja ju milujem!!! *4*
  • Rihanna - názor

    No takže lidiššky...
    Jsou tři skupiny.První skupina je ze někdo Rihannu zbožňuje a miluje ji!
    Druhá skupina je že jí nesnášej a říkaj že horší zpěvačku neslyšeli.
    Třetí je taková že se z ní nezblázněj a že že se jim docela líbí to jsem já co jste vy? *3*
  • Rihanna v Bratislavě

    Byla jsem na koncertě v Bratislavě a naprosto supeeeer *14* Byla moc krásná a náhodou naživo zpívá moc hezky!!! Kdo propásl může jen litovat.

    Btw, lidi co sem píšou že nemají Rihannu rádi děte se vycpat. Proč sem teda lezete? Jen otravujete ostatní. *16*
  • ...

    *14* Koncert Byl SQĚLÝÝ *14*
  • Rihanna

    já shánim její cd a nemůžu ho sehnat tak kdyby někdo měl tak písněte!!!na e-mail!!!iz7@seznam.cz nebo do komentíků na stránce http://ivuska.estranky.cz!!!pls *8* *8*
  • Rihanna je Super!

    Rihanna má skvělý písničky mám všechny její alba a nemůžu si odtrhnout uši od sluchátek! *3*
    • máš pravdu.

      Rihanna má moc hezký písně.Antifanoušci ,jděte se vycpat. *3* *14* *3* *15* *8* *9* *14*
      • Re: máš pravdu.

        máš pravdu Rihanna je super !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *15* *15*
  • Měla i lepší písně než teď

    čauky jsem fanoušek,ale zhoršuje se to nejlepší píseň je shadap a drive a unfain.... Umbrella je děsivě pitomá:DA to nové též! *8*
  • Mám nový blog

    Ahoj,mám nový blog a zajímá mě jaký na něj máte názor.Mohli byste se podívat na můj blog a třeba do komentářů mi napsat jak se Vám líbí a co bych měla vylepšit.?Budu moc ráda!!! ahojík... www.hsm-1-2-3.blog.cz

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit