Přejít na výpis diskuzí

Rihanna

OSOBNOST 31.12.2006 
927 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • uáá

    joo rihanna..kočka a good zpěvačka *14*
    • Re: uáá

      tsssssss
  • Rihanna

    Rihanna,skvělý má hlásek a taky senzačně zpívá,miluju její písnički a taky má švih v oblékání dříf sem jí nesnášela a ted jí zboznuju,co dodat je užásná naprosto perfektní je to kočká Vivi >3
    *14*
  • :-*****

    Rihanna je nej... !!! uz jen jeji pisnicky kdyz slysim tak chcipam..:-*
  • Princezna

    Smekám, je nápaditá, má úžasný a skvěle vymyšlený videoklipy a zajímavý hlas. Výborná :) =P ...
  • Úžasná zpěvačka!! *2*
    • prý úžasná zpěvačka... rihanna a úžasná zpěvačka? spíš hrozná,neskutečná! jedinej kdo je opravdu úžasnej je totiž JayBee!!!
    • musím souhlasit :)
  • KUK

    TO NENÍ DIVNÝ. PLNO HOLEK MILUJE TŘEBA MILEY CYRUS A TAKY SI JI URČITĚ LEPÍ. TO ŽE SI HOLKA LEPÍ HOLKU NEZNAMENÁ,ŽE JE NA HOLKY,ALE ŽE TA ZPĚVAČKA JE PROSTĚ JEN JEJÍ VZOR. *3* .TVŮJ 101.LETÝ DIVOKÝ OBOJETNÍK. THE END.
    • Re: KUK

      doteraz som ju moc nepoznala ale teraz uz lepe !!! - ta song HARD je fakt husta -az na to aku ma helmu na tom pink-tanku(mickey mouse).....nezda sa vam ze zacala opakovat po lady gage ??? - aj ked jej to moc pristane !!!aj clip RUDE BOY je husty !!!a ty zebra...heh.....
      • Re: Re: KUK

        Lady GaGa je super i když trochu moc kontroverzní *3* ale Rihanna se po ní podle mého názoru ani v nejmenším nepodobá. Obě měly co dělat, aby si prosadily svůj vlastní styl.I love you Rihanna and Lady Gaga.
      • zuzanka666

        Re: Re: KUK

        Vůbec se mi to nezdá.RiRi je úplně jiná než Lady Gaga.Navíc RiRi je na hudební scéně dýl takže ten kdo se spíž opakuje je Lady GaGa.
  • heath.4ever

    kočka

    no jo no...prostě kočka z Barbadosu...Miluju její písničku Take a bow!!!supér!!!
    • kaciiik

      Re: kočka

      jj Take a bow..upe nádherná písnička *14*
  • dominikciz

    hlasovat do hitparády

    hlasujte prosím do hitparády.Je totiž až 4 z 10.Tak prosím hlasujte.Písnička se jmenuje Te Amo.Tady je odkaz:
    http://rihannazpevacka.blog.cz/
  • Rihanna

    Říkejte si co chcete, ale já mám Rihannu rád. Má fajn písničky, některé z nich pohladí na srdci (Cry, Unfaithful, Take a bow), jiné zase zaujmou jinak (Umbrella, Shut up and drive). Navíc je krásná a má sex-appeal jako málokterá zpěvačka. Komu se nelíbí, ať ji neposlouchá, na to má přece každý právo. Já taky neposlouchám to, co se mi nelíbí. *1*
    • Re: Rihanna

      lepší,kdyby pohladila doopravdy *1*
  • rihanna

    www.rihanna-rihanna.cz/

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit