Přejít na výpis diskuzí

Rihanna

OSOBNOST 31.12.2006 
927 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • happy brhitnay jsi mooje nej nej zpěvačka,I am czech *14* *14* *3* *3*
  • super kost

    zpívat umí,sexy je taky,tak co se na ní nelíbí?? *14* *4*
    • prasa

      BLEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEe.. .Sexy????
      *15* *15* *15* *15* *15* ...videl si ju TY uz niekedy bez makeupu?
      • Re: prasa

        Ale ona bez make upu vyzera fakt strasne....to musi kazdy uznat!!!! *13*
    • debko

      rihanna je PPPPPP.......AAAAAAAAAAA nataca trapne videa
  • Všechno nejlepší želám Rihanne ješte jednou je výborná speváčka mám rád její písničky
  • rihanna je NEJ a nikdo na ni nemá *1* já ji prostě MILUJU *14* *14*
  • je bezva miluju jí *14*
    • to nejsi zdaleka sam ja ji zeru uplne nejvic *14* *14*
  • Miluju RiRi *14*
  • Profil

    Ten kdo tvořil profil rihanně je ůplně blbej protože ona se narodila 20.2.No jo to by musel ten člověk přemýšlet že jo!!!!!!!!
  • Rihanna je skvělá ma užasné pisničky nechci aby ji žádny chlap ublížíl ten Drake byl proní ten právy :)
  • Moje recenze 3

    Pak zazněly 1. tóny od Rihanny, lidi začali šílet, fakt to tam vřelo. Už si moc nepamatuju jak to šlo všechno po sobě, ale bylo to úžasný. Rihanna jako vždy zpívala celý koncert live. Moc neměnila kostýmy, ale to neva. Neměla to oblečení jako domina, ale měla takový jenmý, nevulgární oblečení. Když přišla Riri k nám, tak se na mě koukala, přímo do očí a celkem dlouho, to bylo úúúúúúúúúúúžasnýýýý ý. Celá aréna řvala, mávala, celej koncert s ní zpívala. Rihanna nás pořád nechávala zpívat. Řval jsem jako nikdy, dneska skoro nemůžu mluvitJ. Hudba ale trošku Rihannu přeřvávala, ale byla slyšet. Pořád se jenom smála a děkovala. Nejvíc asi měly úspěch písničky Hate that I Love You a Don’t Stop The Music. Publikum bylo fantastický, myslel jsem , že bude chladnější, ale naopak. Rihanna zpívala asi 14 songů. Také byla pauza, ve které bylo taneční představení a pak nás tak taky rozehřávali. Pak přišla Rihanna a na DSTM jsme všichni skákali, mávali no prostě to byl úžasnej odvaz. Koncert trval asi 1 hodinu a čtvrt. Rihanna začala zpáívat až v 21:00.

    Samotný Rihannin koncert byl fantastický. Rihanna byla skvělá, nádherná, úžasná a publikum taky. Jsem moc rád, že jsem tam byl a hned bych šel znovu. Rihannin koncert byl báječnej.

    Omlouvám se za chyby a popřípadě špatné formulace. Psal jsem to v rychlosti
    • Re: Moje recenze 3

      Máš pravdu!!byl to fakt úžasnej koncert,neměl chybu!byla jsem tam s kámoškou taky asi ve 3.řadě a pořádně jsme si to užili!doufám,že za rok přijede zas!! *4*
  • Je perfektnáá!! *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit