Přejít na výpis diskuzí

Rihanna

OSOBNOST 31.12.2006 
927 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • pajjuska
    Docela dobrá
  • CD

    AHOJ LIDIČKY,CHTĚLA JSEM SE ZEPTAT KDO BY CHTĚL ODE MĚ KOUPIT CD OD RIHANNY,JE NOVÉ(DOSTALA JSEM DVĚ).CD SE JMENUJE GOOD GIRL GONE BAD RELOABED.KDO BY MĚL ZÁJEM TAK PIŠTĚ NA barbora.faldusova@kvnet.cz nebo Faldusova1@seznam.cz AHOJKY MĚJTE SE HEZKY!!!S POZDRAVEM FALDUSOVÁ B. *3*
  • Všechno nejlepší
  • Happy Birthday!!!!! *15* *2* *1* *4* *14* *3*
  • Mrs.Wesley
    Prosím prosím prosím prosím koukněte na Paula wesleyho a jestli se vám bude líbit prosím prosím prosím prosím*9**9**9**9**9**9* přidejte se do fanklubu!!!*9*tohle sexy zlatíčko nem7že být až na 151.místě!!!!je úžasný!!!!prosím stojí to za to..
  • Nevím jestli je nekdo tady hluchej,ale písnicky od Rihanny se uz proste nedají poslouchat
  • Sbírka

    Měl by někdo zájem o sbírku Rihanny?Sou tam plakáty,články,songbooky a fotky měl by někdo zájem?Jestli jo ať písne na mail:lucibus-buffy@seznam.cz čauky a Bedly si fakt blbec lez si na chat Chrisovy!!
  • klip

    ahojky, se chci jen ujistit jestli je klip don't stop the music tocenej ten zacatek v praze me se zda ze jo.
    • Re: klip

      no to asi ne kvuli začátku písnicky by nejezdila do prahy zaprvé a riri byla v praze jen jednou a to měla u nás koncert *8* *8* *8* *8* *10* *10* *16* *16*
    • Re: klip

      Jo,je točenej v Praze i Celkovej klip je z Prahy-je to v klubu ,,X''!A i klip k Shut Up And Drive je celej točenej v praze na starým vrakovišti!! *4*
    • Re: klip

      Je natočený v praze i klip Shut up and Drive..=)
  • sQělá

    já mám sice radši vanessu hudgens ale rihannu mám ráda taky... je pěkná, má good songy,... a ten kdo píše že není dobrá jí jenom závidí! tak sem nelezte kdo ji nemáte rádi!
  • Rihanna je moc dobra zpevacka, maj ji rad *14*
    • kravina!!! *16*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit