Přejít na výpis diskuzí

Rihanna

OSOBNOST 31.12.2006 
927 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • johnnyirwing

    supr

    Rihanna je uplneeeee BEST !!!!!!!!
  • Rihanna

    Rihanna je super spevacka ma krasny a dobry hlas ked spieva,pesnicka Russian Roulette nema ziadnu chybu aj ten klip Rihanna si uzasna. *14* *14* *14*
  • RIhanna je fakt hrozně dobrá ve zpívání a nejvíce od ní mám ráda písničku
  • dakujem
  • Ahoj, chci vás poprosit, abyste na muj blog napsali svou oblíbenou celebritu.
    PS: byla bych ráda, kdybyste napsali i Rihannu:))
    http://iron-w-e-a-s-e-l.blog.cz/1204/soutez-o-nejlepsi-celebritu
    • no to si piš ze je rihanna naj naj naj star
  • Konec

    Tadle slečna u mě skončila nadobro!! To co jsem četla co řekla o ČR po tom svym koncertu byl pstě konec... Já jí dám zbytečný stát!!!!! *16*
    • Re: Konec

      jsou to totální lži.. tohle by ona nikdy neřekla.. navíc tady rozhovory nedělala, takže je to ještě větší kravina... *1*
      • Re: Re: Konec

        I kdyby rekla cokoliv ja s ni v podstate souhlasim..CR nemam rad uz jenom jakou tu mame zkurvenou vladu + k tomu jak se tady paparazzi velmi nevhode chovaj k celebritam pro mensi fotku by se zabili navzajem.. uz chci vypadnout a nikdy se sem nevratit hej --
        • Re: Re: Re: Konec

          V tom s tebou souhlasím...jsme na tom podobně *15*
  • Rihanna

    Rihanna je úžasná zpevačka ona má nejen talent,ale také je krásná a zapojuje se do různých organizací.Je úžasná,žeru jí =)
  • Rihana je fakt dobrá *7*
  • Nechci se nikoho dotknout, ale R. mě přijde jako velice slušně zpívající prostitutka. I když v dnešní době neukazovat zadek a prsa znamená být very uncool.
  • dobře zpívá, dobré písničky, ale třeba ten klip k Pour it up je naprostý hnus.... *11* *12* *11* *12* *11*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit