Přejít na výpis diskuzí

Rihanna

OSOBNOST 31.12.2006 
927 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nudná, nezajímavá, písničky o ničem, tanečky ubohé. *11*
  • Je ale latiomeričanka má krásné oči
    • Neni kamo
  • Rihanna měla velice dlouho super písničky,ale tím albem Anti to pos....A prostě už to s tou hudbou ted poslední roky je na nic *9* A když srovnám její vzhled z roku 2005 nebo 2006 a ted ,tak to je velký rozdíl a úplně dementní hřích se tak spotvořit těmi tetováními i divnými účesy a prostě je to škoda,že z čokoládové krásky se stala cikánka z cirkusu-podle vzhledu někdy. Nechápu ,jak si někdo může nevážit krásy a dobrovolně se potvořit. Ale i přes to vše mám stále Rihannu ráda.
    • lmaooo...vy jste konec vazena/vazeny
  • Všechno nej riri. jsi má nejlepší zpěvačka *3*
  • Mě zajímá
  • Dobra zpevacka myslim to co si dela v soukromi je jen jeji vec ale zpev na 111
  • I love Rihanna *14* *14* *14* *14*
  • linda

    jo riri ta uplne nej zpevacka na svete ja ji proste zeru nechapu jak ji mohl ten kreten chris takhle zmordova a doufam ze ty pisnicky si poslech a jestli ano tak mu preju pekne hnusny vzpominky *5* a pro rihannku *14* *4* *14*
  • happy birthday you are the best *4*
  • rihanna je prostě nejlepší ze všech zpěvaček.Mám jí moc ráda, všechny její písničky se dají poslouchat. Rihanna je moc pěkná . ctěla bych jí poznat šetřím si i na její koncert *14* .Nikdy jsem nevěděla ,že taková skvělá ,nejlepší Rihanna je . *4* *4* *5* *2*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit