Přejít na výpis diskuzí

Robert Downey Jr.

OSOBNOST 31.12.2006 
133 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • BluEbEatS
    OOOOOOOO ježiš on je tak hrozně sexy*14* Hlavně jak hrál Sherlocka tk byl úplně k sežrání *14* *14* *1* *1*
  • Happy B-day Robert
  • anicka040465
    já ho prostě žeru je bestovní..:-*** ♥♥♥ v životě jsem se do nikoho tak nezabouchla jako do něj! *14* *14* *14* *14* *1* *2* *15* *3* *4* *14* *14* *5* nejlepší je ve filmech:Kiss kiss Bang bang
    Sherlolck Holmes ,Sherlock Holmes:Game of Shadows
    Iron Man ,Iron Man 2

    ale samozřejmě tím nechci shazovat ostatní jeho filmíky ale tyhle jsem vyděla a ve všech je prostě nejlepší!A předpokládám že ostatní budou stejně zdařilé jelikož on je prostě talent! *14* *14*
  • Ale zil cetla jsem ze v te dobe co ji pri nataceni filmu gothika potkal byl uz temer normalni jedinej kdo mu mohl "zachranit zivot" byl Mel Gibson on mu totiz jako jediny v kritickou dobu duveroval a dal mu angazma v jednom.filmu a tim padem mu i pripomel jak uzasny je hrat a zaroven byt "cistej" a ona s nim zacala chodit az kdyz uz byl troch slavnej ale priznavam zkusit to s nekym kdo mel tak pohnutou minulost je asi urcite tezky.Ale zaroven POPIRAM to tve tvrzeni ze mu zachranila zivot ona mu uz jen pomohla vyslapnout posledni schod to hlavni udelal Gibson!!!
  • fanah
    Postrádám ve filmografii Čas smyslnosti. Tam předvádí svoji schopnost chytat za srdce.
  • Robertovi se 7.2.2012 narodil syn Exton Elias :)) ...
    • Jo jasně díky najdu si tě :).. A odpověď si našla, myslím, ne? :D *8*
    • Jo dobrý chápu *1* .. Jinak píšu o něm blog tak kdyby jsi chtěla dám ti odkaz :-)
      • Jo a mimochodem... Nemůžu s tebou souhlasit, oni mu tak trochu pomohli oba dva, mel ho z drog dostal a susan zabránila aby tam znova nespadl :-)
        • Jasně!! Dej ho sem ! Ráda se o něm dozvím něco nového! A ano máš pravdu pomohli mu oba. Hele když už tak spolu mluvíme , jistě víš o tom jeho filmu Whatever We Do že , já bych ho chtěla vidět ale na ulož.to ho nemají nevíš kde bych ho sehnala? A film Chaplin vyděla jsi ho? Já ješte ne ale než ho uvidím chtěla bych vědět jestli je veselý(blbá otázka když to byl komik já vím ale myslím obsah filmu)*1*

          P.S.:Děkuji Ti,otevřela jsi mi oči a díky tobě mám Susan ráda.Máš pravdu kdyby spolu nebyli , Robert by tu možná ani nebyl a to by byla věčná škoda. *14*
          • tak tady ho máš: http://robertdowneyjrczech.blog.cz/
            Kde sehnat Whatever We Do to se snažím už nějakou dobu zjistit :D ... Ale zatím nevím :) . Na Chaplina mám v plánu kouknout se příští týden ale co o něm vím je to prostě něco jako životopisný film :) . Nemáš zač, určitě by si na to přišla sama :D .. Jinak kdyby jsi si chtěla dál psát tak kdyžtak napiš dám ti třeba skype nebo tak něco :D .. Máme totiž téměř stejný věk ;-) .. Tak kdyžtak zanech komentář na blogu *3* ...
            • to jsem zase já jak jsi chtěla to jméno tak Anna Jana Sadílková. *1*
            • ahoj hele já jak jsem ti napsala na tvůj web tak teď neím kam jsem to napsala a nevím co jsi mi odpověděla tak mi to prosím napiš i sem ať vím jestli se chceš skamarádit. *4*
    • jo,vim to a toa to dítě se narodilo o jeden den dřív a dvanáct let pozdějc než já.Já tu krávu (jeho ženu) tak nenávidím!!!Jsem děsně žárlivá a Roba miluju. *14* a jí nesnáším *10*
      • Já jí mam náhodou ráda.. Bez ní by už možná Robert nebyl *3*
        • Robík bude vždycky robík a nikdo není potřeba k tomu aby byl lepší než je. ale samozřejmě jestli jí miluje tak mu to jen přeju *1*
          • Jenže lepší než je a zachránit mu život od drog je tak trochu rozdíl, ne? :-D ... To by pak "robík" (to oslovení nesnášim :D) nežil...
            • Ano to mas pravdu ja jsem tvuj vzkaz spatne pochopila(myslela jsem ze pises:"bez ni by to Robeet ani nebyl") a omlouvam se je to ma chyba ale se svym predeslim vzkazem (to o Melu Gibsonovi) porad souhlasim. *3* *2*
            • Ale zil cetla jsem ze v te dobe co ji pri nataceni filmu gothika potkal byl uz temer normalni jedinej kdo mu mohl "zachranit zivot" byl Mel Gibson on mu totiz jako jediny v kritickou dobu duveroval a dal mu angazma v jednom.filmu a tim padem mu i pripomel jak uzasny je hrat a zaroven byt "cistej" a ona s nim zacala chodit az kdyz uz byl troch slavnej ale priznavam zkusit to s nekym kdo mel tak pohnutou minulost je asi urcite tezky.Ale zaroven POPIRAM to tve tvrzeni ze mu zachranila zivot ona mu uz jen pomohla vyslapnout posledni schod to hlavni udelal Gibson!!!
  • Hrál ve filmu Neuvěřitelný Hulk ??, A popřípadě jakou roli ??,
    • Hrál jenom na konci asi minutu a to Iron Mana *3*
    • Ano, na konci filmu měl malé, ale dost podstatné cameo. Objevil se tam coby Tony Stark a mluvil s generálem Rossem o jeho "malém" problému. Byl tam coby zástupce S.H.I.E.L.D.u a řekl mu, že dávají dohromady tým. Co je to za tým asi každej ví :) Nicméně to poukazuje na to, jak jsou Marvelácký filmy provázaný a že Avengers by opravdu měla být pořádná pecka;)
  • :3

    Robert je úžasnej herec a nádhernej chlap!! Ikdyž, ta výška teda nic moc, stejně ho prostě žeru *14* *14* *14* nejlepší byl ve filmu Sherlock Holmes, tam byl úplně k sežrání....
  • Sherlock Holmes

    Je to fakt hezkej chlap,ale nejvíc mu to slušelo právě v Sherlocku Holmesovi.Viděla jsem už hodně filmů s ním.Nyní mám stáhnutý film Due Date,je sice s titulky,ale to nevadí,možná v budoucnosti se dočkám,žebude i v češtině. *14* *4* *14*
  • good.giirl

    !WoW!

    Jen to tu budu opakovat,ale teprve nedávno jsem viděla Iron mana 1 i 2, a musim říct WOOW!!!!!! ........podle mě je to vážně úžasnej herec a navíc fakt sekáč *3* *14* ....a taky ho děsně obdivuju za to že se z toho dokázal dostat......je prostě AMAZING!!!!!!! *4* *3* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit